Share

nutellalı severim asdf

View previous topic View next topic Go down 
Shawn Moore
ravenclaw vii. sınıf ravenclaw vii. sınıf
Shawn Moore
Gerçek İsim : volk

nutellalı severim asdf Empty
PostSubject: nutellalı severim asdf   nutellalı severim asdf EmptyFri May 16, 2014 1:53 pm

Shawn Moore'un heteroseksüel günlerinden biriydi yine. Heteroseksüel olduğundan gerek, yine geç uyanmıştı çünkü heteroseksüeller de böyle yapmaz mıydı? Dün gece ödevini bitirmek için biraz geç yatmak zorunda kalmıştı; halen kahvaltı edebileceğini umuyordu. Bu yüzden acele etti, hemen üstünü giyindi. Kıyafetlerinin mor olmadığına şükretti çünkü mor eşcinsel rengiydi ve herkesin bildiği bir şey vardı ki o da Shawn Moore'un kesinlikle eşcinsel olmayışıydı. On saat falan uyumasına rağmen hala uykuluydu ve bunu ancak nutella ve kahve geçirebilirdi çünkü belki kabul etmek istemiyor olabilirdiniz ama Shawn biraz Tumblr çocuğuydu. Rebloglamak konusunda üstüne tanımazdı, heteroseksüel olduğu için blogunda hep meme paylaşırdı. Shawn, her zamankine göre daha az dolu olan Büyük Salon'da bir sandalyeye oturmuştu ki yanıbaşında yeni kankalarından Dave Davutoğlu belirdi. "Günaydın," dedi Shawn sadece-arkadaşına. O da arkadaşına günaydın dedi; Shawn bu sırada ekmeğini nutella ile doldurmakla meşguldü. Biraz da pasaklıydı bizim Moore çünkü ekmeğini yerken sağ elinin parmakları hep nutellaya bulanmıştı. Gören ayıplardı belki ama Dave ayıplayacak mıydı? :')
Back to top Go down
Dave Davidson
gryffindor vii. sınıf gryffindor vii. sınıf
Dave Davidson
Gerçek İsim : punig chazian.

PostSubject: Re: nutellalı severim asdf   nutellalı severim asdf EmptyWed Jun 18, 2014 9:21 pm

Dev gey deyv gene sabahın beş buçuğunda ayaktaydı çünkü geyler öyle yapmaz mıydı? O da geylerin başı olduğu için hepsinden erken ayağa dikilmişti. Önüne şöyle bir baktı da mmm birileri daha erkenden ayağa dikilmişti. :') Kafasını sağa çevirmeden önce umarım sarışındır diye geçirdi içinden. Çünkü bugün canı sarışın çekiyordu. He sarhoş falan da değildi ayrıca, hatırlamaması tamamen sayı olarak çok fazla bebeyle seviştiğinden kaynaklanıyordu. Başını sağa, ağacın gövdesine dayalı bedene çevirdi: Esmerdi. Dave sie dedi, kısmet değilmiş güzelim. Ormanda sevişmek elbette favorisiydi çünkü yatakta tam bir hayvandı ama hayvanın yatakta ne işi vardı? Hayvanın yeri ormandı. Gene gürleye gürleye sevişmişti aslanlar gibi ama esmer günü değildi ve yazık etmişti. Sarı dedim mi zihnine düşüp en az saçları kadar güzel parlayan yegane isim Shawn Moore olmuştu genç oğlanın. Son bir haftadır falan. ŞAKA DEĞİL BİR HAFTA. Bilmeyen bilmezdi ama bir hafta Dave Davidson için çok uzun bir zamandı, bir haftada üç tanesini yatağa atardı be o. Hatta threesome falan... NEYSE. Bu çocuk çok çetin hetero sanabilirdi kendini ama Dave Davidson'ın tadına bakmamış her erkek böyle sanmaz mıydı başta? Azgın kızlar için çok masum olan bu sarı bebeyi çirkin hetero hayatından kurtaracaktı. O gün bugündü ve bunu vücudunun en sevdiği parçalarında hissedebiliyordu. Şöyle bi' baktı, harbiden hissediyormuş. Hiç bu kadar çabuk hissetmemiştim benim olacaksın Shawn Moore diye içseslendikten sonra gömleğinin düğmelerini ilerleyerek suratındaki çamurları tükürüğüyle sildi. Tükürüğüyle evet, çünkü o erkeksi bir geydi. Büyük Salon'a vardığında canının ne istediğine karar verememişti ama karnı baya açtı. ŞANSA BAK Kİ SHAWN'I GÖRDÜ, hemen yanına doğru yol aldı. Avına pusu kuracak biri değildi direkt üstüne yürürdü çünkü that's how he rolls....... "Günaydın," dedi hetero "Günaydın," dedi homo. Ve homonunki heteroya kalktı. Ne aptal bir homo, ne hastalıklı mazoşist bir hetero... Ayrıca ne pasaklı bir heteroydu bu, her yeri çukulat olmuştu. Dave hemen el atmalıydı. Yüzündeki çamurları tükürüğüyle silen Dave, takdir edersiniz ki Shawn'ı yalar... Ve tabii ki yaladı çocuğun parmağını OOOOOH MİS hadi kolay gelsin Shawn'cım hetero olma yolunda baya engelin var. "Neyse ki nutellalı severim," dedi ve göz kırptı. "Bence damak zevkimiz benziyor Shawn, bi ara takılmalıyız."
Back to top Go down
Shawn Moore
Shawn Moore

PostSubject: Re: nutellalı severim asdf   nutellalı severim asdf EmptyWed Jun 18, 2014 9:21 pm

Kesinlikle gey ya da eşcinsel ya da ibne ya da homoseksüel olmayan Shawn Moore, tabii ki Dave Davidson gibi bir pipili varlığa bakmazdı çünkü o pipi sevmez, meme severdi Tumblr blogundan da anlaşılacağı üzere. Bu yüzden nutellasını yerken yanına oturup ona selam veren çocuğa yüz vermiyordu, niye vermesi gereksindi ki? Sonuçta o bir Gryffindor kızı değil, erkeğiydi ve erkekler kusura bakmasınlar bu güzel çocuğun ilgi alanı içinde değildiler. Günahkar biri olmak istemediği için parmağını tutup ağzına götürüp bir de güzelce yalayan çocuğun etkisiyle bir tarafında meydana gelen değişikliği görmezden geldi ama karşısındaki çocuğun bunu görmezden gelmediğine emindi çünkü o böyle şeylerin kokusunu yrimi sekiz metre öteden alırdı muhtemelen. Evet. Shawn, Dave Davidson’ı ve götürdüğü erkekleri bilirdi ama o, bunlardan biri olmayacaktı çünkü bir gün kıyamet koptuğunda (son dedikodular bunun 2032’de olacağını söylüyordu) kendisini ateşler içinde değil ateşli kızların içinde bulmak isterdi bu da sadece cennette mümkündü zira pek düşünceli bir tanrıları vardı ve insanların cinsel ihtiyaçlarına öncelik vermişti. Bir de yanında şarap akan nehir mi, oo ekmeksiz gider. Ekmeksiz gitmeyen tek şey ise Dave Davidson’dı. Neden diye sormayın sorunun cevabını biliyordunuz çünkü sonuçta Shawn basketbol oynuyordu. Islak parmağını geri çektiğinde nereye koyacağını bilemedi Shawn. Sonra yanı başında bir peçete olduğunu fark etti, aslında bu pasaklılığını Dave’in dili olmadan da temizleyebilirdi ama yapmamıştı. Şimdi ise bu psikolojiyle yaşamak zorundaydı. Parmağını peçeteye özenle silen Shawn Moore’un temizliğe önem verdiğini anlardınız ama karşısındaki çocuk muhtemelen yüzünü bile diliyle temizliyordu. Iy, gey dili mi? İğrenç. “Düşmedim Dave.” Nutellalı ekmeğini kibar bir şekilde ısırdı. Ağzındaki lokmayı yutmadan konuşmadı çünkü görgü kurallarını iyi bilirdi. “Ben senin bildiğin erkeklerden değilim.” Hmm, demek öyleydi Shawn, peki neydin sen? “Gey değilim ben, bilmiyor musun?” Şaşırmıştı biraz çünkü heteroseksüalitesi tüm dünyaca bilinirdi. “Bu yüzden arkadaş olsak bile senin ejd*rhanla pek işim olmaz, anlıyor musun?” Sansürünü de uygun yere koyduktan sonra kahvesini yudumladı. Keşke dışarıdan kendisini görse ve oha geymişim be diyebilseydi bu çocuk ama diyemezdi çünkü değildi BU DA BÖYLE BİLİNSİN.
Back to top Go down
Dave Davidson
Dave Davidson

PostSubject: Re: nutellalı severim asdf   nutellalı severim asdf EmptyWed Jun 18, 2014 9:22 pm

“Ona böyle hitap edemezsin, onun bi’ ismi var, Dracarys – bu bir…” İnanılmaz küstah ve Kerem Sayer çapkınlığına en yakın olan, anlamsızca havalara bakınıp gözler kısılarak yapılan o etkileyici gülüşünü sunduktan sonra çocuğa işaret parmağının yanı sıra orta parmağını da kaldırmıştı madde ikiyi eklemek için. “Bana kimse hayır demez. Ben herkesin tipiyim.” OOO KOLAY GELSİN O ZAMAN JACKSON WHITTEMORE BİZ KALKALIM YAVAŞTAN. Uu, aslında bu cümleyi Shawn’ınki de demiş olabilirdi. Söylediklerine zıt BAYAĞI ZIT yukarı doğru hareket ediyordu ve bu Dave’i Kerem Sayer gülüşlerine itiyordu ister istemez. Herkes gibi Shawn da Dave’in olacaktı ama fazla naz yapıyordu işte. Günah işlemekten mi korkuyordu ki? Oysa günahın tadını bir alsa cehennemlik olmayı arzulayacaktı yakında. Hiçbir şey bilmiyorsun Shawn Moore diyesi geldi. Ama öğrenecekti ya, yavaş yavaş… Shawn tuhaf tuhaf baktıktan sonra ayağı kalktı ve ilerlemeye yeltendi. BU NE CÜRET. YA SEN KİMSİN??? Diyesi de gelmişti de boğazına tırmanan bu CUK repliğin hakları yakışıklı Pavel hocasında saklı olduğundan direkt yutmuştu bu repliği delikanlı Dave. Çünkü onlar böyle yaparlardı. Delikanlı Dave’ler kendi repliklerini, en güzel biçimde dillerini ve daha çok sol ellerini kullanırlardı :’) Gene öyle yaptı, Shawn’ın bileğine yapıştı bir hışım. GEYLER GEYİ REDDEDİLMEYİ KALDIRAMAMIŞTI ANLAŞILAN. Kızdı. Baya kızdı. Bu kızgınlık Romişel bromanceine maruz kalmış bir Punig Chazian’ın kızgınlığının yüzde sekizi bile edebilirdi neredeyse ne kadar kızdığını siz hesaplayın. Shawn göz ucuyla bileğini kavramış oğlanın eline baktı. Brkkk cnmı acıtıorsun diyecek gibi bakıyordu, Dave yelkenleri suya indirmek üzereydi… Neyse ki “Bana değiyorsun.” Dedi ve Dave gene güldü.  Bu kez başını oğlanın hizasına denklemişti, bu kez çok ılımlı bir gülüştü bu. “Neye kızdın anlamadım ki? İsminin Dracarys olması mı ürküttü yoksa bak aslında çok uysaldır yaklaşmasını bilirsen. Seni korkutmak istemiyorum. Seni rahatsız etmek de istemiyorum aslında. Rahatsız eden biri olursa da canını yakarım. Yanımda rahat olmanı sağlayacaksa- ne yaparım- sünnet falan mı olayım ne?” YOO. OLMAZDI. Drac ile idare edemezdi anne, idare edemezdi. Ama Dave'di bu ya, bol keseden atıyordu işte. Düşsün de...
Back to top Go down
Shawn Moore
Shawn Moore

PostSubject: Re: nutellalı severim asdf   nutellalı severim asdf EmptyWed Jun 18, 2014 9:22 pm

Dünyanın en hetero insanını bile (gerçek anlamda) dize getirecek seksilikte olan Dev Gey Deyv’i nasıl reddedebiliyordu Shawn inanın ki kimse anlamıyordu. Shawn’ın ejderhası bile Dave’e doğru yönelir ve hareketlenirken altında olan biteni görmezden gelen bizim orsp hetero, ayaklanmıştı daha kahvesini bitirmeden çünkü korkmuştu baya s*kcek gibi bakıyordu Dave. (Sansürleri ben değil Shawn koyuyordu çünkü kibar bir İngiliz erkeğiydi o. Nerede who nerede whom diyeceğini de iyi bilirdi.) Ancak dışarıdan bakıldığında geylordla yarışacak geylikte olmayan fakat kesinlikle ondan daha fazla erkek götüren bu gencin pes etmeye niyeti yok gibi duruyordu. Çünkü DAYAMIŞTI. Shawn çok rahatsız olmuştu bu durumdan fakat ejderhasıyla aynı fikirde değildiler. OF BE SHAWN ARTIK KABULLENSENE DÜNYANIN EN GEY İNSANIYDIN. Ama kabullenmeyecekti. Niye? ÇÜNKÜ. Çünkü... “Bana değiyorsun,” dedi kibarca çünkü bilirsiniz hetero insanlar baya kibardırlar ve tırnaklarını törpülerler ve müzikalleri severler ama Dave gibi insanları sevmezler. GENE GÜLDÜM. Ayrıca bizimki Game of Thrones’u baya severdi Cersei Lannister en sevdiğiydi ve Jaime Lannister hiç seksi değildi GERÇEKTEN. Ama Cersei nasıl seksi geliyordu Shawn’a bir bilseniz çünkü HETEROYDU. Dave’in de kendi ejderhasına bu ismi takması ona bayağı samimi gelebilirdi düzcinsel olmasaydı... Ama işte karşıcinseldi ve bunların hepsi gerçek kelimelerdi kafamdan atmıyordum. “SEN NEDEN BAHSEDİYOSUN S*LAK” dedi. Shawn Moore en az Tumblr blogu kadar ergen davranıyordu ve bunun farkında değildi. Acaba salak mı solak mı demişti şimdi okuyucular düşünsündü. “Adam gibi hetero hetero arkadaş olacaksan gel olalım ama olmayacaksan uza.” Oooo delikanlı gibi konuşuyordu şimdi de çoklu kişilik bozukluğu falan mı vardı bu çocukta? “Hayır ya vazgeçtim sen benim gazozuma ilaç katar kötü işlerine alet edersin ALLAH KORUSUN Dave seninle konuşmak istemiyorum gider misin. HALA BENİ DEĞİYOSUN.” Aslında Shawn bir adım atarak uzaklaşabilirdi kolunu çocuğun elinin arasından çekip ama uzamadı niye acaba Dave’in ona dokunmasından haz mı alıyordu TÖVBE.
Back to top Go down
Dave Davidson
Dave Davidson

PostSubject: Re: nutellalı severim asdf   nutellalı severim asdf EmptyWed Jun 18, 2014 9:23 pm

Davidoğullarından Dave çok çabuk sertleşen biri değildi. Yo, yani, asla cinsel anlamda bu tür sorunları olmamıştı bugüne dek Allahçığına şükür ama kişilik olarak fazla laubali, yılış yılış herifin tekiydi. Derslerdeki yılışık hareketlerinden ve patavatsızlığından ötürü cezaya kaldığında bile "YA OĞLUM PROF BANA TAKTI YA" der sakızını geviş getirircesine çiğnemeye devam ederdi. Ancak sertleşeceği tek bir konu vardı: Reddedilmek. Yani öyle olduğunu da o an fark etmişti aslında reddedilmek neydi ne bilsindi o. Arkadaşlarından falan duymuştu sadece. Dave Davidoğlu bir şeyi istiyorsa onu mutlaka alırdı ve onun olmazsanız tecavüz ederdi. Ah, her zaman bu kadar Dave Davidoğlu olmak zorunda mıydı gerçekten? Davidoğlu doyumsuzdur balım. Heterolar diyarında bu nasıldı bilmiyordu, yani, heterolar cephesinde demek istemiştim. Kuzeni Rocky'ye şöyle bir bakıyordu ve gördüğü manzara karşısında kafasını evlerinin girişindeki portmantoya vurmak istiyordu, BUNU ÇOK SERT YAPMAK İSTİYORDU ARKADAŞLAR. Ne var ki çocuğa her sene yaz tatili bitimi "Meraklanma kanka Hogi'de sabunlar teklif ediyomuş." diyip dalga geçmeden edemiyordu. Ama içinin kan ağladığını bilmezsiniz tabii... Bi' gün onu da eğitecekti ve Rocky'den tam bir playboy yaratacaktı bunu da buraya yazmıştı. "Tamam çek o zaman kolunu." dedi Dave gayet ifadesiz. İfadesiz Dave'ler hayırlara alametlik görevini hiç üstlenmezdiler bu bilinsindi bi. Shawn bir süre çocuğun suratına aval aval baktıktan sonra kolunu geri çekti ve hetero hetero silkelendi... Dave ellerini havada asılı tuttu bir süre, omuz silkti. "Tamam," dedi ve aşşşşşşırı seksi bir şekilde baştan aşağı süzdü Shawn'ı kurbanlık koyun alıyormuş gibi. Bir de pazardan kavun seçiyormuş gibi koklayası gelmişti ama onu tabii ki yapmadı mal mısınız. Neyse. "Arkadaşız o zaman, pekala. Ama bu son teklifim bak." Kaşlarını kaldırdı ve çocuğa ikazda bulunurmuş gibi öne doğru uzattığı işaret parmağını geri indirdi. "Yine de yanımda gazoz içmeni önermem, KANK." dedi ve Shawn'a söyleyecek söz bırakmadan arkasını döndü. İlerlerken yavşak yavşak gülüyordu gene dili de içten yanağına baskı yapıyordu çünkü bu onu daha yavşak gösterirdi. Öyle bir özgüvenli duruşu ve yürüyüşü vardı ki Dave'in gören Hogi'nin sahibi sanırdı ama soy adı Gryffindor değildi, "Godric amcanınoğlu mu yardımcım bu havan ne" diyip ensesine vururdu Rocky kuzisi gene de bir şey değişmezdi. Buralar hep onundu be. Dave içinden Shawn'a hitaben to be continued dedi ama Shawn Moore bunu hiç duyamadı. Finn kıçını yalasındı. Hmm, iyi fikirdi aslında...

- TO BE CONTINUED -
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: nutellalı severim asdf   nutellalı severim asdf Empty

Back to top Go down

nutellalı severim asdf

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1