Share

hot selfies

View previous topic View next topic Go down 
Prudence Peevy
cadı cadı
Prudence Peevy
Gerçek İsim : lili

hot selfies Empty
PostSubject: hot selfies   hot selfies EmptyMon Nov 10, 2014 6:18 pm

İngiltere'yi seviyordu, doğruya doğru. Ama kalbi Times Meydanı'nda atan biri Diagon yolunda saatler süren dolanmadan ne anlardı be kardeşim? "Burası güzel görünüyor gel kız, bakalım içeri." "Bir saattir sırf sen bir dilim turta yemek istediğin için yürümüyor muyuz Jöle e hadi turtacıya gidelim işte?" Jöle'ciği biriciği onu dinlemeden içeri doğru bir adım attı ve kader ağlarını örmeye başladı işte... Artık bu işe karşı koymak turtacıların bile harcı değildi. Kız kardeşine alttan bir bakış attı ve kalbimi yaktı. Prudence Peevy bu gün de saf ve zarifti şükürler olsun ama saflık ve zariflik yorgunluğa çare değildi. Kız kardeşi Joella hayatta en sevdiği şeyler sırasında (çok da olmasa da - şaka) baya tepelerdeydi. Jöle sırıttı ve Pure derin bir nefes aldı, "Susadım şimdi tatlı içsem daha da susayacaktım." Bu nasıl bir mantıktı ya?!?!?!?! Pure yüzünü ellerinin altında örttü ve günahım neydi Ya Rabb diye iç çekti. Öyle derin iç çekmişti ki Olimpos dağının en yüksek katındaki lüks görkemli dairelerinden bu olayı izleyen Lili ve Pınk onun bu çileli başına kara bulutları dağıtacak bir bey göndermeye karar verdi. Kararlarını yürürlüğe soktular ama o bey gelmedi, çünkü zaten içerideydi. Neredeyse boş olan mekanın içinde şu an elinde bir şey olmayan tek adam, içeride olan tek adam olsa da yeterdi. Dış görünüşe öyle çok önem veren biri değildi Pure ama gördüğü şeyleri taktir etmeyi iyi bilirdi. Bu bey baya takdir edilesiydi. Bar taburesine kıçını dayayan Jöle'nin arkasından geldi ve yanına oturdu. Kardeşi ne istediği sorulduğunda seni diye cevap vermediğinde rahat bir nefes aldı çünkü yapmayacağı şey değildi be. Prudence etrafa bakındı ve mekanı beyendiğini düşündü ki bu nadiren olurdu. Kadının sevdiği şeyler üzerinde durma alışkanlığı onu yeni şeyleri denemekten alı koyuyordu ne de olsa. Yeni York'ta senelerdir gittiği ve denediği pub sayısı kaçtı acaba? İki mi? Zaten çok içmezdi de, muhteşem elit yapısı alkolü kaldıramıyordu. Diğer yandan Jöle elit değildi, içerdi ve yakışıklı birini gördü mü kendini tutamayıp flört moduna geçerdi. Bu görüntü harikalar harikası ablayı hep gülümsetirdi. Şu an Jöle gene flört modundaydı, Pure sırıtarak bacısına bakmaktan kendini alamadı. Sıra kendine gelince adama sıcacık gülümsedi, insanları bu gülüşle kendine hayran bırakıyordu genelde sesiyle değil - ama sesi de güzeldi, "Ben şimdilik böyle iyiyim teşekkürler."

Yakışıklı bey arkasını dönünce Jöle Pure'un kulağına eğildi. "Analar neler doğuruyor be..." Güzel kadın sadece başını eğip gülmekle yetindi. Kız kardeşinin deli olduğu ile ilgili bir yorum yaptı ama asla dile getirmeyeceği bir ayrıntı varsa onun da söz konusu "baş yapıt"ı fazlasıyla çekici bulduğuydu. Ama haklı değil miydi? Gözü görüyordu sonuçta. Jöle'nin içeceği gelince kardeşi gene yapacağını yaptı. "Burası cidden harika bir mekan, sizin mi? Pure sen de sevmedin mi? O çok dışarı çıkmaz ama eminim sevmiştir. Ben Joella bu arada. Tutmayacaksam oturmaz mıydınız?" Prudence sadece güldü ve kardeşinin balkabağı suyundan bir yudum arakladı. Tadı güzeldi belki birazdan kendi de bir tane alırdı.
Back to top Go down
Flavio Marquesa
serbest meslek serbest meslek
Flavio Marquesa
Gerçek İsim : pınk

hot selfies Empty
PostSubject: Re: hot selfies   hot selfies EmptyMon Nov 10, 2014 7:54 pm

Flavio Marquesa’nın, eskiden eşiyle işlettikleri bu barın tek sahibi olmasının üstünden bir yıldan biraz fazla bir zaman geçmişti. Aslında zorlanması beklenirdi ama boşanmasından önceki birkaç ay da neredeyse yalnız idare ettiği için tecrübeliydi bu konuda. Karısının bitmek bilmez baş ağrıları yüzünden iş yerinde yalnız çalışmak zorunda kalmış, bir yardımcı alalım önerisi Selina tarafından defalarca reddedildiği için bütün işi yüklenmek durumunda kalmıştı. Hafta içleri fazla sorun olmasa da Cuma akşamları ve hafta sonları oldukça kalabalık olan pub ile ilgilenmek oldukça zorlayıcı bir işti. Flavio en sonunda tepsilere büyü yapmakta bulmuştu çareyi. Tepsiler uçarak kendi kendilerine servis yapmazlarsa kafayı yiyecekti adam.

Ilık bir Cuma öğleden sonrası yaşıyordu Londra. Flavio, akşam oluşacak kalabalık için hazırlık yapıyordu. Mekanda, başka kimsenin olmamasını fırsat bilerek oldukça gürültülü davranan beş kişilik bir genç arkadaş grubundan başka kimse yoktu. Yeni yıkanmış bardakları kurularken açılan kapıya bakmak için başını kaldırdı. Orta yaşlarında iki kadın, bir masaya geçip oturduklarında siparişlerini almak için yanlarına gitti. İkisi birbirine ne kadar da benziyordu! Daha genç duran kadının siparişini getirmek için bara döndü. Balkabağı suyu içmek istiyorsa Çatlak Kazan’a gitselerdi yani. Burada Flavio’nun kendi tariflerini içmek varken neden balkabağı suyu içerdi ki bir insan. Herhalde buraya ilk kez gelmiş olmalılardı. Balkabağı suyu içme fikrini çok saçma bulan yakışıklı, seksi, yaratıcısına kalp krizi geçirten adam, dolaptan çıkardığı sürahiden bardağa taze balkabağı suyunu doldururken tek kaşını kaldırdı –neyse anlamında. Bunu yaparken o kadar seksi göründü ki, pınk onu görememesine rağmen hayal etti ve galiba birazcık da tahrik oldu.

Kendisine masalarına katılması teklif edildiğinde göz ucuyla diğer masayı kontrol etti. Masalarında duran büyük zencefilli bira sürahisi hâlâ dolu sayılırdı. Biraz muhabbet etmesinde sakınca yoktu, biraz rahatlayabilirdi. Akşam zaten zor geçecekti. “Evet, mekanımı ben de seviyorum ama arada sırada kaçamak yapıp evde yatabilecek zamanımın olmasını da isterdim doğrusu. Bu arada isimleriniz neydi?” Flavio konuşurken kadınların yüzlerinden heyecan okunmasına alışkındı zaten bu yüzden Joella’nın ses tonu onu şaşırtmadı. Fakat Joella’nın ablası olduğunu söyleyen kadın ismini bahşederken heyecanlanan kişi Flavio olmuştu nedense.
Back to top Go down
Prudence Peevy
cadı cadı
Prudence Peevy

hot selfies Empty
PostSubject: Re: hot selfies   hot selfies EmptyMon Nov 10, 2014 8:23 pm

“Evet, mekanımı ben de seviyorum ama arada sırada kaçamak yapıp evde yatabilecek zamanımın olmasını da isterdim doğrusu. Bu arada isimleriniz neydi?” Prudence Peevy, dış görünüşe önem vermez demiştim. O bir insanı sesine göre yorumlardı, iyi bir kulak eğitimi aldığı için de yaptığı kişilik analizlerinde asla yanılmazdı şüphesiz. O henüz gençliklerinde bile kız kardeşi neyin ne olduğunu anlamadan belki de tonlarca kötü erkek tercihini uzaktan tanımlamış ve Jöle'nin kıçını kendi kıçını kolladığından bile daha çok kollamıştı. İyi bir ablaydı. Neyse, şu ana dönecek olursak - bir ilk gerçekleşiyordu çünkü nasıl da etkileyici bir tonla konuşmuştu adam. Dinleyesi gelmişti ama dikkati de bir diğer yandan parça bölük olmuştu. "Dedim ya Joella diye." "Prudence, memnun oldum." Ben de :d "Buranın hep böyle sakin olmadığını sanıyorum, bir kaçamak hayali kurmak hak verilmeyecek şey değil iş hayatı insanı yoruyor." Jöle güldü ve gözlerini yakışıklı beyden ayırmayarak mırıldandı. "Son bir sezondur kaçamak yapıyorsun yorulmakla ilgili konuşacak son insansın." Halbuki değildi, kadın hayatı boyunca hep bir yerlere kendisi gelmeye çalışmıştı. Çöktüğü de olmuştu bu yolda ama sonuçta, buradaydı işte. "Çok komik." Sinir olmuş gibi duyulmak istediyse de ciddiye almadığı çok belliydi çünkü her zamanki tatlı gülümseme suratındaydı. Bu ara yan gelip yattığını inkar edemezdi. "Sizin isminiz neydi?" Şimdiye kadar sormayacak kadar kaba olduklarına inanamıyordu doğrusu... Bu da nesiydi böyle Peevy kızları? Anneniz sizi tanışmadan sohbet edecek şekilde mi yetiştirdi?
Back to top Go down
Flavio Marquesa
Flavio Marquesa

hot selfies Empty
PostSubject: Re: hot selfies   hot selfies EmptyMon Nov 10, 2014 8:39 pm

“Allah. Aman, Flavio.”
Kadınla konuşurken ağzından Allah kaçıvermişti işte ya olacak şey miydi bu şimdi? Belki de o sırada içinden ALLAHIM BU NE GÜZELLİK YA RABBİLALEMİN diye haykırdığı içindir. Haksız da sayılmazdı be. Kendi salaklığını mantıklı bir sebebe bağlayabilmişti ama Prudence hanımefendinin ışıklar içerisinde parlamasının mantıklı bir açıklaması olamazdı. Yoksa melek falan mıydı ama melek olsa puba gelmezdi herhalde. Tek boynuzlu at olabilir diye düşündü Flavio. Ama kadının alnının ortasında bir boynuz eksikti bunun için. Allah Allah insan mıydı gerçekten. Flavio’nun ruhu dans ediyordu değişken yapıda. Bu garip hislerle boğuşurken erkeksiliğinden ödün vermemek adına biraz erkeksi cümleler kurmaya karar verdi. “Sesinizin ne kadar güzel bir tınısı var.” Pınk dehşet içerisinde sadece yüz on bir kelime yazdığını gördü, Flavio da aynı anda dehşet içinde Joella’yı ihmal etmiş olduğunu fark etti. “İkinizin de yani. Neyin sezonu bu bu arada? Oyuncu musunuz?”

İki kadın da göz kamaştırıcıydı, sahneden uzak olmaları gerçekten de yazık olurdu. Zaten Flavio her zaman göz kamaştırıcı kadınlarla bir arada olmadı mı be? Uzun süren evliliği boyunca da göz kamaştıran bir kadınlaydı. Evliliği göz kamaştırıcı bir kadın yüzünden sonlanmıştı ve şimdi, bir yıl gibi uzun bir aradan sonra birileri için heyecanlanmak o kadar hoşuna gitmişti ki bu heyecanı ona yaşatan kadının göz kamaştırıcılığını yeterince takdir edemiyordu. İltifat etmek istiyor fakat doğru sözcükleri seçemiyordu. Bu yüzden sadece gülümsedi.

işte böyle:
Back to top Go down
Prudence Peevy
cadı cadı
Prudence Peevy

hot selfies Empty
PostSubject: Re: hot selfies   hot selfies EmptyMon Nov 10, 2014 9:05 pm

İster yüz on kelime ister on kelime olayın güzelliği azalmayacaktı diye düşündü Liena çünkü çok güzel insanların tanışmasını yazıyorlardı bu yüzden o kısa yazma ihtimalinden hiç korkmadı sadece çok etkilendi. Gerçekten dehşet verici bir şey görmek istiyorsanız gidin Chancellor kabızının Taylor Swift'den nasıl dayak yediğini izleyin. Pure da dehşet içindeydi, kız kardeşinin flört etsin diye masaya davet ettiği beye İÇİ GİTMİŞTİ. Ana rahminden bale yaparak doğabilecek denli zarif olduğu için. Gelecek planlarını yapmaya başladığı ilk günden beri, on iki yaşına basmasına yedi gün kala, kendisine yakıştırdığı ve yakıştıramadığı şeyler olmuştu. Evlenmeden hamile kalmak, koca boşamak, eski dostlarla sürtüşmeli rekabetlere girişmek... Bunları yapacağını küçük Pure bilse kendini asardı şüphesiz. Hiç değerlendirmediği bir şey vardı ki en az o yakışacaktı muhtemelen, başkasının önce göz koyduğu birine 'kaymak'... Ayıptı. Aman neyse diye düşündü. Jöle her gün yeni birini buluyor, biraz manzaranın keyfini çıkarabilirdi, çünkü adamı bir daha görmeyecekti muhtemelen -nah. O nasıl güzel gülümsemeydi, iltifatını başını hafifçe eğerek kabul etti çünkü mütevazi bir kadındı. Ama sen onu bir de sahnede gör Flavio o zaman sesinin tınısı büyüleyici oluyor. Bu arada Flavio çok hoş bir isimdi. Adam genel olarak hoştu. "Ablam pavyon sanatçısı benim." Arada iki saniyelik bir boşluk oldu ve sonra Pure devasa bir kahkaha attı. Ona eşlik eden kardeşi bir ara sakinleşip şakasını açıklamaya çalıştı. "New York'ta Broadway'de her akşam sahne alıyor-du. Bu ara oyunları sezon arasında. Pavyon sanatçılığı sadece ek iş." Ay evet laf arasında, bu sezon sakindi çünkü, uzun zaman sonra yine bir rolü Maria'ya kaptırmıştı. Iy. Ama ezeli rakibinin bahsi bile pavyon şakasına gülmeyi kesmesini engelleyemedi. Zamanında biri ses sanatçısı olduğunda hangi mekanda çıkıyorsunuz diye sorduğundan beri kardeşler kendi aralarında hep böyle komiklikler yapardı. Sorun şu ki muhtemelen Flavio neyi bu kadar komik bulduğunu anlayamayacak ve kadını tuhaf bulacaktı. Bilinmez bir sebeptendir ki, bu beye karşı tuhaf görünmek istemiyordu. Bu rpde Pure sadece gülmüştü ve hiç konuşmamıştı diğerinde konuşacaktı.
Back to top Go down
Flavio Marquesa
Flavio Marquesa

hot selfies Empty
PostSubject: Re: hot selfies   hot selfies EmptySun Nov 16, 2014 10:12 pm

Bir pavyon sanatçısının bu kadar asil gözükmesi olağandışıydı. Yani, Flavio daha önce bir pavyon şarkıcısıyla birebir tanışmamıştı aslında ama duyduğu hikayeler ve televizyondan gördükleri onda daha farklı izlenimler uyandırmıştı. Tam pavyon sanatçılığının ne kadar da güzel bir meslek olduğundan bahsedecekti ki, Joella Prudence'in aslında bir Broadway sanatçısı olduğunu açıklayınca kelimelerini yuttu. Bu şakaya inanmış olduğunu bilseler kız kardeşlerin gözündeki itibarı sıfırlanırdı -varsa tabii. Ve bu kez cümlenin sonundaki espriyi anladığı için o iç götüren gülümsemesini bahşetti kadınlara. Vay canına, demek Broadway yıldızıydı. Bir yıldız olduğunu ilk görüşte anlamıştı zaten ama Broadway yıldızı olması, kadının Flavio'nun gözündeki kıdemini arttırdı doğruyu söylemek gerekirse. Flavio Broadway'de hiç müzikal izlememişti. Aslında hiç NY'ta da bulunmamıştı. Bu yüzden kadının ilgisini çekemeyeceğini düşünerek endişelendi ama masada oluşacak gergin bir sessizlik istemediğinden -ve tabii cuma kalabalığı bara çökmeden muhabbeti ilerletmek de istediğinden, birkaç cümle kurmaya karar verdi. "Ben daha önce hiç Broadway'e gitmedim ne yalan söyleyeyim. Aslında hiç New York'ta da bulunmadım. Ama İngiltere'ye taşınmadan önce Roma'da sık sık operalara giderdik, bir çoğuna davetli olarak. İngiltere'de de bu ilgimiz devam etti fakat işlerin yoğunluğundan zaman yaratamadık. Eski eşim de çok meraklıydı sahne sanatlarına."

Heh, iyi halt etmişti. Bitmiş evliliğinin mevzusunu açması yetmezmiş gibi, eski karısını unutamadığı gibi bir izlenim de bırakmıştı. Flavio Marquesa genelde soğukkanlı ve kendine güveni tam bir insandı fakat fena halde çuvalladığını iliklerine kadar hissetmek, onu gergin birine çevirmişti. Ve terleyen birine de çevirmişti anlaşılan. Alnında beliren tomurcuk hâlindeki terleri, iç cebinden çıkardığı mendile sildi kadını tiksindirmediğini umarak. Yanlarında kardeşinin de bulunduğu tamamen aklından çıkmıştı.
Back to top Go down
Prudence Peevy
cadı cadı
Prudence Peevy

hot selfies Empty
PostSubject: Re: hot selfies   hot selfies EmptyMon Nov 17, 2014 2:29 pm

Prudence adam gülümserken hayatta sadece tek bir yerde başına gelen o iç gıdıklanmasını hissetmişti. O tek yer de sahneydi inanır mısınız. Bu durum endişelenmesine mi sebep olmuştu? Evet galiba. Sorunlardan uzak durmak için kendine hep nedenler sayardı. Bir, Joella adama göz koymuştu. Kafanı çevir. Hala adama bakıp gülümsüyordu niçin? İki, adam az önce eski karısından bahsetmemiş miydi. Kafanı çevir. Çevirmedi. Acaba o niye boşanmıştı? Kendisinki gibi bir sebebi olmadığı kesindi. O kocasıyla iki senelik birliktelikleri boyunca bırakın operaya gitmeyi, markete bile çıkmamıştı. Joella tam ağzını açacakken ani bir istekle kız kardeşinin lafını ağzına tıktı. Çok düşünceli bir kadın olduğu için konuşmaktan kaçınırdı normalde halbuki, çünkü ne zaman ciddi ciddi konuşmaya başlasa susmak bilmiyordu. "Roma? Aksanınızdan İtalyan olduğunuzu anlamıştım zaten." Devasa ve güzel bir şekilde gülümsedi. "Gençliğimden beri herkes benimle İtalya'dan mı geliyorsun diye sorarak alay ediyor çünkü," Kız kardeşi Prudence'in iki elini tutup masada sabitledi. "Ellerini çok kullanıyor." Kadın kardeşinin tutuşundan kendini kurtarıp güldü, yüzüne düşen bir tutam saçı itti ve anlatmayı sürdürdü. "Doğru. Ama ne diyebilirim ki? Bence beden dili evrensel ve kendimi ifade edebilmeye ihtiyacım var. Müziği de bu yüzden seviyorum. Herkese hitap ediyor. Opera dediniz, dinlemesi harika olmuyor mu? Annem sıkıcı buluyor ama babamız, biz küçükken beni bilet bulabildiği her tür gösteriye götürdü. Şu an neredeysem onun bende oluşturduğu damak tadı sayesinde olduğunu düşünüyorum aslında." Daldan dala atlama Prudence. Az sus. Tekrar gülümsedi. Bu kez bitirdim siz ikiniz devam edebilirsiniz diyen nazik bir gülüştü bu.
Back to top Go down
Flavio Marquesa
Flavio Marquesa

hot selfies Empty
PostSubject: Re: hot selfies   hot selfies EmptySun Nov 30, 2014 2:41 pm

Biraz konuştular sonra Flavio kadının numarasını aldı falan sonra bunlar gittiler.
Back to top Go down
Sponsored content

hot selfies Empty
PostSubject: Re: hot selfies   hot selfies Empty

Back to top Go down

hot selfies

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1