Share

green is the coldest color

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2
Woody Jones
slytherin vii. sınıf slytherin vii. sınıf
Woody Jones
Gerçek İsim : liena

green is the coldest color - Page 2 Empty
PostSubject: Re: green is the coldest color   green is the coldest color - Page 2 EmptyTue Jun 17, 2014 9:31 pm

naber
Back to top Go down
Elvis de Vielmond
gryffindor vii. sınıf gryffindor vii. sınıf
Elvis de Vielmond
Gerçek İsim : punig.

PostSubject: Re: green is the coldest color   green is the coldest color - Page 2 EmptyWed Jun 18, 2014 12:04 am

ŞLSDKFŞKT5ŞL4KEREİWLŞRT4İŞRTLEŞİWLTE4ŞİTLER4ŞİT
ELŞRTŞİ4LRTŞİESLFŞELFTRŞLFGERŞİDLGERŞİFGTLER
VODKA ÖLSÜN ŞU GÜZELLİĞE BAK
milla'nın ağır bi karakter olması gerekiyodu
sonrası woody sonrası cony
amık
Back to top Go down
Camilla D'Antonio
Camilla D'Antonio
Gerçek İsim : Punig Chazian.

PostSubject: Re: green is the coldest color   green is the coldest color - Page 2 EmptyWed Jun 18, 2014 7:29 pm

anleme masaj yaptırdıktan sonra rp yazıcam az biraz vixen sonrası elvis çünkü elvis ay elvis
keşke sodam olsa
liena baya bi önce rp yazamıyosan soda iç demişti
sodam yok
yemek yemeyerek intihar ediyorum bugün yemek yemedim gibi bi şey
ilaç buldum <3
içtim
işe yaramadı
sonuç olumsuz oldu
midem bana kıl oldu
gözleriim
yaşlaaa
dolduuu
NAH
Back to top Go down
Veronika Eerikäinen
serbest meslek serbest meslek
Veronika Eerikäinen
Gerçek İsim : punig chazian

PostSubject: Re: green is the coldest color   green is the coldest color - Page 2 EmptyWed Jun 18, 2014 9:25 pm

YA
YA
YAYAYA
<<<<----------------- bu kişi nasıl EVLİ olabilir AKLIM ALMIYO DSFKLSDŞGVFKDLŞFDKLDGKV
AKLIMI YİTİRDİM
ÇOK GÜZEL YA
EN GÜZEL İLERLEMİŞ KARAKTERİM VERO
herkes vero olmayı dilerdi eminim ki
Back to top Go down
Veronika Eerikäinen
serbest meslek serbest meslek
Veronika Eerikäinen
Gerçek İsim : punig chazian

PostSubject: Re: green is the coldest color   green is the coldest color - Page 2 EmptyThu Jun 19, 2014 6:05 pm

gerçekten bugün TEK lokma bi şey yemedim ve bunun acısını milletten çıkarıyorum. beyni olan benle iletişimi keser bi süre. yemek yemediğimde çok gergin oluyorum bi de yiyemeyen halimi düşünmeyin yoo. dolapta dört tane magnum mini var, çikolatalı ıslak kek var, ıspanaklı börek var. YİYEMİYORUM. tüm gün su içip işedim. karar verdim anoreksik olup ölücem. gene herkesle kavga ediyorum. beyni olan yok olur. umarım annem bu akşam eve gelmez
sanmıyorum zaten ya, bi ay önce ettiğimiz kavgaların sonucu verilen kararların unutulması, aynı olayların yeniden sorun haline dönüşmesi çok can sıkıcı. çözdüğüm şeylerin tekrar sorun haline gelmesinden nefret ederim. ablamın yanına gitmek bile çözüm olamıyo çünkü ablam bile beni istemiyo bence süper. küçükken tam bi sulugöz olmam mantıklıymış aslında, biliyomuşum işi. bi tek ağladığımda istediğim oluyo. o da olmuyo aslında çünkü genelde bi ne bok yiycem kaygısından bi de bi hayvan öldüğünde falan ağlıyorum. "halledicez bi şekilde, ağlama artık, tamam, yapıcaz, edicez" ve hiçbi şey geçmiyo elime. ancak geçiştiriliyorum. beni sonunda para manyağı tamamen bencil SEVEMEYEN biri haline getirdiniz. ilk rp dönemlerindeki slytherin karakterlere döndüm anasını satayım. delirdim, biliyo musun.
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: green is the coldest color   green is the coldest color - Page 2 EmptyThu Jun 19, 2014 10:42 pm

bunla kurgu yap
Back to top Go down
Elvis de Vielmond
gryffindor vii. sınıf gryffindor vii. sınıf
Elvis de Vielmond
Gerçek İsim : punig.

PostSubject: Re: green is the coldest color   green is the coldest color - Page 2 EmptyThu Jun 19, 2014 11:53 pm

OHA EVET DUR biz bunla bi şey düşünmüştük n'ooldu
elbette harcatmam kenara attırmam benimdir
vermiycem vermiycem benim değil mi VERMİYCEM lili karakteri değil mi vermiycem oo oo
yarın düşünürüm aşqm yeni açacağım ablayla bağlayabiliriz marlayla da yaparım büsürü yaparım
Back to top Go down
Brunilda M. D'Antonio
cadı cadı
Brunilda M. D'Antonio
Gerçek İsim : punig chazian.

PostSubject: Re: green is the coldest color   green is the coldest color - Page 2 EmptyFri Jun 20, 2014 3:17 pm

bugün de mi süperim
aq bir buçuk gün tamamen aç kaldım ne korkunç bi şeymiş
sonunda cesaret edip DÜNYAYI YEDİM
biraz pişmanım ama bana ne mudluyum bıraqq
Back to top Go down
Julija Pravdin
slytherin v. sınıf slytherin v. sınıf
Julija Pravdin
Gerçek İsim : punig chazian.

PostSubject: Re: green is the coldest color   green is the coldest color - Page 2 EmptyThu Jun 26, 2014 12:42 am

sosyal hayata atılış maceramın daha ilk gecesinde saat üç sularında taksiye atlayıp eve geldim
gerçek bi asosyalliq sevdalısıyım gerçekten çok eğlensem bile bi anda enerjim aşağa çekiliyo sonra gene en tepeye çıkıyo sonra gene zemine iniyo ve siktirip gidiyom nevrotiq miyim aqUM
gerçi sıkılmamıştım ama ucube dansa başlamışlardı ve ben o ucube elektro demssler için çok heveslensem de kalabalık ortamda yapamadım sdfsdlkfldşsfk
of daha damal ve canan kaşar lesbo dans yapcaktı biz de sinemle etraflarında dönerek ucube şovu yapıcaktık sonra ben sinemi yoğurucaktım çünkü yanımızdaki çift birbirini resmen yoğuruyodu ve black eyed peas'te slow dans ediyolardı her şeyde slow dans ediyolardı delirdik ŞLDKSFLŞSDKFDSŞLFK
daha onları taklit edicektik damalın ukraynalı sevgilisine OOO ENİŞDE OOOO BALDIZ OOO AMINI SİKTİMİN ZAA pislikleri yapıcaktık sinemle pf
niye döndüm
çünkü kalabalık tarafından baya ezilince köşeye geçip iştakram kurcalamak zorunda kaldım +
çok sigaralı ortamdacidden cinnet geçiriyom
ciğerlerim solmuş şu an nefes alırken çok zorlanıyom
of ve dehidrasyona uğradım sdfşldkgldfgk bütün gün böyle diip durdum çünkü susuzluk diye ibretlik dizi izledik aşırı komikti
keşke ismi susuzluk diildehidrasyon olsaydı
ii laf bence
evde tuzlu bişiler tırtıklamak için aradım bulamadım hüzünlendim
ayı gibi yiyom yemesem keşke biraz külo versem saçımı boyatsam hof
Back to top Go down
Camilla D'Antonio
Camilla D'Antonio

PostSubject: Re: green is the coldest color   green is the coldest color - Page 2 EmptySun Jun 29, 2014 2:25 am

şu an bu odadaki herkesi sikmek istiyorum ve sikmemek için şu an bunları yazıp meşgulmüş gibi yapıyorum : D :DD
Back to top Go down
Camilla D'Antonio
Camilla D'Antonio

PostSubject: Re: green is the coldest color   green is the coldest color - Page 2 EmptySun Jun 29, 2014 3:08 am

aşkım allaha şükür bugün de hangi kişilik bozukluğuna daha yakınsınız testinde hemen hemen elli belirtiden otuz beşini falan işaretledim
YARASIN PUNIGCİM
PUNIG BU DEĞİL
GERÇEK İSLAM BU DEĞİL ARKADAŞLAR
çazyanlık bu değil
inanır mısınız bazen çazyanlıktan istifa edesim geliyo hak etmiyorum diye sonra sylwia falan olurum diye frenliyorum kendimi
kimseyle yaşayamıyorum, gerçekten kimseyle yaşayamıyorum
sorun şu ki kendimle bile yaşayamam sanırım
kendime bile katlanamıyorum amınakoyim son zamanlarda
öf
Back to top Go down
Camilla D'Antonio
Camilla D'Antonio

PostSubject: Re: green is the coldest color   green is the coldest color - Page 2 EmptySun Jun 29, 2014 2:55 pm

Camilla D'Antonio wrote:
hayatımda bi daha yapmayacağım hata: kişiliği oturmamış ve etrafına göre şekil alan tırt insanlara her konuda destek olup arkasında durmak ilgilenmek
hepsi ne yapar ne eder tepenize çıkar arkaaşlarım ^^
ii kas gücü aqQQ LŞSFKŞSLFGKVDFLŞBGKHDFŞBHLDFKBH
özellikle de etraflarındaki insan sayısı artınca
sonra niye kendime bayılıyorum amk SDLŞKFGSFDGKFGLKL
çünkü süperim lan
asla birinin söylemesine ihtiyacım olmadı
övgü varsa alırım bi dal
ama bu yüzden sevdiğim biri HİÇ yok
zira volkan severim
bu işlerin böyle yürümediğine en büük örnek
NİYE ARKADAŞIM BEN BUNLA YA

^^,
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: green is the coldest color   green is the coldest color - Page 2 Empty

Back to top Go down

green is the coldest color

View previous topic View next topic Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2