Share

narcissist eyes of the mirror

View previous topic View next topic Go down 
C. Sturm Gaez
narcissist eyes of the mirror narcissist eyes of the mirror
C. Sturm Gaez
Gerçek İsim : Elif.

narcissist eyes of the mirror Empty
PostSubject: narcissist eyes of the mirror   narcissist eyes of the mirror EmptyThu May 15, 2014 7:59 pm

Günlük yazmayı özledim aq. Mortem günlüğümden aşşa kalırsa kafamı keserim.
Başlığın patenti sevdede. Tşk sewqilim.
OHA LİENAYMIŞ. TŞKLR ONA GİDİYO. taşaklar değil, teşekkürler
Back to top Go down
Gloria Lombardi
kurtkadın kurtkadın
Gloria Lombardi

PostSubject: Re: narcissist eyes of the mirror   narcissist eyes of the mirror EmptyFri May 16, 2014 3:11 am

Mert de günlük açmış XD Ama benim kadar malzeme vermiycek kesin. :/// Şimdi iyi bi giriş yapıcam, hazır mısın?

1.Vikings bitti acı çekiyorum. *SPOILER* Floki ihanet etse de hak verirdim, yine bağrıma basardım. *SPOILER*  Bu saatte (yine) uyumadım, acı çekiyorum. Dışarı çıkmamı gerektiren herkese siktiri çekicem (ins), acı çekiyorum. Birazdan Çağıl'a daha uyumadım, gelemiycem, gelsem çalışamam, akşama doğru buluşak siz kızılaya geçince, sikme diycem. Acı çekiyorum. Kızılayda toplanılırsa (grev vs) anında topuklarım). VE BUNLARIN HİÇBİRİ OLMADAN BELKİ DE YALNIZCA UYUYCAM. Uyku için karşıma herkesi alabilirim.
2.Deli olan, belirsiz olan, yanar döner olan her karakteri sevgiyle kucaklıyorum. AMA HER İNSANI DEĞİL. Biri karşısında "ne yapacağını bilememek"ten tissssssskiniyorum. Buna sebep olan herkesten de ^^ Özetle herkesten (istisnalar var, sus) tisskiniyorum da, vicdanım raad bırakmıyo. "SEV ELİF." Deniyorum :///
3.Çabuk üzülüyorum, çabuk geçiyo. AB(elamı)V.
4.Bura bi bu saatlerde güzel XD Kimse yok, kafa raad. -> bunu infe atacaktım, sikerler dedim ve buraya geldim.
5.Üzülmüyo değilim. Güzel karakterlerim oldu ve iki üç adım ilerledi ASDEFBNM Neyse.
6.GLORIA YOKTU AMA. Joey, Aleksei, Vlad, Abbey ve daha niceleri de külfetti bana. HE HALA SEVİYOM AYRI. Kurgularım kimleydi bilirsinisss ve siklemedi onu bilir misiniss bilmem. OH, SİNİRLİYİM.
7.Gün içinde saçma sapan gülüp konuşunca vicdanım sızlıyo #itiraf
8.Gezi olaylarının üstünden bi yıl geçmiş, vay anasını.
9.Alt alta görünce bi mutlu oldum. Sturm ve Gloria şipliyom sanırım. Üzgünüm Erik, üzgünüm Sevde. AMA YAZMIYCAM. Sadece qalbimden öyle geçti...
10.Uykum geldi bye.
Back to top Go down
C. Sturm Gaez
C. Sturm Gaez

PostSubject: Re: narcissist eyes of the mirror   narcissist eyes of the mirror EmptySat May 17, 2014 8:45 pm

Burayi mortem gunlugune cevirmelik maceralar yasiycam allahin izniyle. Bekle beni Mert!!!!
Back to top Go down
C. Sturm Gaez
C. Sturm Gaez

PostSubject: Re: narcissist eyes of the mirror   narcissist eyes of the mirror EmptySun May 18, 2014 9:47 pm

Evi terk etme girisimimin ilk gunu hasta oldum REVA MI????? Svdvhdjdfh anne abv senin. Cool ve asi olmak zormuss.
Back to top Go down
Fridjof Jørgen
kurtadam | seks hakemi kurtadam | seks hakemi
Fridjof Jørgen

PostSubject: Re: narcissist eyes of the mirror   narcissist eyes of the mirror EmptyTue May 20, 2014 8:33 pm

Burayı bi günlük için kullanıyom adeta ,HJKLGTMTÖgT olsun mük kurgular yaptık illa ki yazacaz. ŞU AN JEHAN BARBUR GİDERSEN DİNLİYOR ve X'in yazdığı uzuuuuuun bi yazıyı okuyorum. YAŞADIĞI GÜSEL ŞEYLER BENİ MUTLU EDİYORRrRRRRrRRR. Okurken gülüyorum. ULAN NASI SEVİYOM YA XDDD Sonra buraya girdim burda da Y uzuuun bi yazı yazmış, aynısını yaşıyom. Bana okumak için malzeme veren arkadaş mı HASTASIYIM. GİDERSEN BANA DA BİR DENGİNİ YOLLA. Tüm sevdiklerime gelsin. Bugün 567890 yıl sonra Eylül'le yalnız buluştuk ve nası özlemişim. Ve allam nası hiç saçmalamadı?!?!?! Oturup adam akıllı konuştuk, ADAM AKILLI DERS ÇALIŞTIK. Ve Bilkent koRidoRlarıı kastıııııııı. O kadar açım ki simitçiden sandviç aldım ama dayanamadım koridorda yedim. Bi hizmetli teyze belirdi uzaktan. Nefesimi tuttum. Burda yeme diyecek diye bekledim. Gülümsedi, hayatımda gördüğüm en tatlı gülümseme yemin ederim, afiyet olsun dedi. O KADAR UTANDIM VE MUTLU OLDUM Kİ. Gün içinde güzellikten ölen insanları çok es geçiyor ve yalnızca ibnelere odaklanıyorsam demek. HEH O AÇIDAN ALLAH BELAMI VERSİN. Ya niye en kötüyü görüyon aQ elifi. Cidden ya cidden sayısız güzellik var, nası fark edemem. EYLÜL DE ONLARDAN Onu mutlu görmenin de hastasıyım. Takıntılı ve hüzünlü Eylül hiç çekilmiyo laf aramızda. Geçen sene Bolu'dan önce birbirimize bir bok anlatmamışız o güne kadar birbirimizi neredeyse tanımıyormuşuz ve kendini insanlara YAKIN ARKADAŞLARINA BİLE bu kadar kapatmak çok saçmaymış. İki yıl önceki Elif'e selam olsun. Hiçbi derdini kendi kendine çözemedin ve malsın. On numara arkadaşların var ve kıymet bilmemişsin. SANDIN Kİ NE YARDIMI DOKUNACAK. Onlar kim, seni ne bilecekler, aileni ne bilecekler, anlatsan bi boka yaramazlar. Şu iki üç gündür, tabi ki öncesi var, o kadar yardım ettiler ki. Yazarken duygulandım aq. Hepsinin derdini üstleniyim istiyom, üzülmesin orospular. ANLATAMIYOM, MUTLUYKEN ÇOK GÜZELLER. NEYSE SONRA ÇAĞIL'LA BULUŞTUM. Altan'a gittikkKKKkk. Altan'ın da hastasıyım ya TGHJRKELBNMJGKl hiç sipariş vermedim. ÇAY VE COOKIE İKRAM ETTİ. Arada konuşuyo. ZATEN GÜLÜNCE ÖLÜYOM. VE HEP GÜLÜYO. NEGZEL PİZZACIMIZSIN SEN ALTAN. Sooonra mre başgan bizi almaya geLdiİii, sonra da arabayla bıraktı. LİSE 1 ARKADAŞIM. Hani o kadar imkansızdı ki iyi anlaşabilmemiz. Şimdi özlüyom ya muhabbetini resmen. Gerçekten eski Elif'in yedi düvel ebesini siksin. ALLAM SONRA OĞUZ DEDİ Kİ ANNEANNEMİN EVİ BOŞ İSTEDİĞİ KADAR KALABİLİR. PARA FALAN DESTEK ÇIKARIIZ DEDİ. YA OĞUZ LAN HANİ. Dünya sikime minare götüme Oğuz. Sevgilisiyle dört aydır sevişemiyomuş, üzülüyoz. Bİ ANEKDOT ERHJKLTBHJKL Zeren'den sıkılan kafama da sıksınlar iki el. Allam. Allam. Öleceyim bu sevdadan. Büşra'yla iş bile bulduq. qaybedenler kulubu her anımda zaten bahsetmiyom biLLeeee. Sizi hak etmiyorummm demiycem ediyom allah için. XD. Bu kadar. Bye.
EDİT. LA NASIL POZİTİFİM BU POSTTA HTJKLGT
Back to top Go down
Duff Maceachthighearna
kofti kofti
Duff Maceachthighearna

PostSubject: Re: narcissist eyes of the mirror   narcissist eyes of the mirror EmptyFri May 23, 2014 7:53 pm

Bugün de maldim günlük bugün de kandim günlük !!!!! Bi daha naaaaah. X'in anasını sikmek istiyorum gunlukkkk. Hirsimi hisseddd
Back to top Go down
C. Sturm Gaez
C. Sturm Gaez

PostSubject: Re: narcissist eyes of the mirror   narcissist eyes of the mirror EmptyWed May 28, 2014 2:32 pm

Kendi kendime cok konusuyorum insanlar deli sansa keske beni harika olur. Bugun birinin kulagina dogru hapsurdum ve bu bile beni eglendirmedi. O kadar keyifsizim. Trafikte ucan kacan herkes deli. Hizli gelen arabalarjn önüne atlayan bi grup vardi bugun. Sinavlar bitmek uzereeeee. Gerçekleşmesi mumkun olmayan seyler dusunuyorum sürekli. Ama ya bi kere olsa be. BI BENI SASIRTSANIZ :') Fırsat yaratmak istemiyorum firsat ayagima gelsin. NEDEN OLMUYO. Kafamdaki senaryolarin yarisi drama ve sonunda hep biri ölümcül bi hastaliga yakalaniyo asdfxzv. En yakin iki arkadaşım yollari ayirdi :') ne yapacagini bilmemek nasil igrenc nasil. Arada kalmak da. NE YAPCAM BEN SINDI. Ben. Naaaptim. Asil. Sanirim bolumdeki tum erkekler gay. En azindan derslere gelenler........... bu da sıkıntımı gecirmedi. Uyuyum ben.
Back to top Go down
C. Sturm Gaez
C. Sturm Gaez

PostSubject: Re: narcissist eyes of the mirror   narcissist eyes of the mirror EmptyThu May 29, 2014 5:48 pm

Kıyamet gibi yağmur yağıyo ve az önce çok korkunçtu, içime doğru sıçtım. Ama şu an güzelliği beni üzüyo. Angara'nın en güzel yerinde oturuyom bence ya özellikle bu havada anlıyorum değerini. Karşıda bina görmüyorum ya bu lüks beni............ beni ağlatıyo. Karşıda yeşil görüyom ya asıl bu lüks................ Sikerim denizin mavisini. Angara da güzel. Bazen. Bazı yerler. Evim gibi. Neyse. HAVA BENİ ÜZMEK İÇİN VAR BİLİRİZ Kİ HER OLAYIN Bİ NEDENİ VARDIR. Deterministsem kime ne. VE HAVA ŞU AN BENİ ÜZMEK İÇİN BÖYLE. AL ÜZGÜNÜM AL MUTLU MUSUN AL. AL ŞİMDİ MONO AÇICAM. Mono'yu çok seviyom ya. AL SİKTİN AL. Oha o kadar güzel ki. Mutsuzluktan ağlıycam. Derdimi sikiyim derdim mi var sanki. SADECE HAVA. HEP HAVA. Ben böyle havalarda sikituttum. Elif'le de romantik olamıyoz . Çok üzücü. Hep bi zamanlama hatası. Ya ben tuvalette oluyom ya o dedesiyle :') Orsp sana güzel şeyler yazıcaktım şuraya yazmıyom. YA AMA o kadar güzel ki -sen değil elif .s- AĞLIYCAM. Ortam güzel ; )))) Sikiyim annemler geldi. Kalmadı ortam mortam. MUTLU MUSUN.
Back to top Go down
Sewdie Denise
hufflepuff v. sınıf hufflepuff v. sınıf
Sewdie Denise

PostSubject: Re: narcissist eyes of the mirror   narcissist eyes of the mirror EmptyFri Jun 06, 2014 10:49 pm

narcissist eyes of the mirror Tumblr_n0g6kq7hCC1qkcgheo1_1280
böyle taşşaklı bi çocukluk arkadaşım olmadı buna en yakın taşşaklı olan lise terk şimdi askerde ve dönünce anası karı bulur o da evlenir ve mutlu son
çocukluğum biraz maceralıydı ama tek tabancaydı hep, hiç çetem olmadı.............. sikiyim
Daha okudum ve aşırı canımı sıktı. Adamın ağlamadan okuduğum romanı yok. Sikerim böyle aşkın ızdırabını.
Ve bu kadar. Şimdi gidip çocukluğuma üzülebilirim. KÜÇÜKKEN BEN BOKA BATTIM YA SİZ?
Back to top Go down
Elly F.
slytherin vii. sınıf slytherin vii. sınıf
Elly F.

PostSubject: Re: narcissist eyes of the mirror   narcissist eyes of the mirror EmptyMon Jun 09, 2014 11:05 pm

penny dreadfulu yarıda kesip geldim çünkü biraz rahatsız etti bazı sahneler :s sebep bu değil hayır. tuhaf şeyler izlemeyi seviom çünkü :d sebep şu an kimseye anlatamadım içimde patladı. zeren'le konuşmaya da üşendim. camdan yapılmış gibi özen gerektiren insanlar... işte onlardan bahsedicem. kısa sürecek dur gitme. sanırım sonsuz krediye kimse sahip değil. çünkü fazla hassasiyetten bunalıyorum ve iki ay mı üç ay mı oldu bi adım atmadan bi dakka düşünmekten yoruldum. en azından onun yanında diyim. cidden kaç aydır fazla düşünceli olmaktan yoruldum ama "fazla beklenti benimki"yle vuruldum bugün. oha gözlerim doldu :s çok kırılmışım resmen. neyi kastettiğini izah etti ama plastik deyil qırılıyo abisi. ama acaba fark ediyo mu çok merak ediyorum günnük. bugün sadece dalgındım ve artık o kadar da hassas davranmak istemiyodum??? ama fark ediyo mudur günnük benim dalgınlığımıııııııııı. ilgisizliğimi. fark edip soruyo mudur niye??? sorduğum halde cevap bulamadım ve sinirlendim diye ben çocuklukla itham ediliyorum ve tabi ki şekil kelimeler kullanıcam ama o beni deli gibi merakta bırakarak, gerçekten canımı sıkmak için siklemeyerek naabdı acaba günnük sana soruyorum. "çok olgunum çok hassasım çok şey hak ediyorum çok şey bekliyorum çok yanlış davranıyosun"lardan çok sıkıldım ve böyle hissettirdiğini fark etmediği için çok sinirliyim. patlıycam. konuşmak istemiyorum. konuşmazsam daha kötü olucak onu da istemiyorum. ve her şey bi yana bu saatte acıkmayı da istemiyorum. ve başıma bi ağrı çöktü bi şeyler oluyo beynim patlıycak. ve çok merak ediyorum beni mi çizdiğim imajı mı tanıyo? 365 günün 350 günü belki odunum ama hani "bazen çok hassas sdfg" O BAZENLERİ NASI GÖREMİYON YA.

YAHHHAHAHAH SİKTİR ET AZ ÖNCE SEVDY'DEN HARİKA Bİ HABER ALDIM.
Back to top Go down
Nino Ventura
büyücü büyücü
Nino Ventura
Gerçek İsim : nelif

PostSubject: Re: narcissist eyes of the mirror   narcissist eyes of the mirror EmptyTue Jun 17, 2014 3:27 pm

http://george-blagden.net/post/83213532212
ok.
Back to top Go down
Fridjof Jørgen
Fridjof Jørgen

PostSubject: Re: narcissist eyes of the mirror   narcissist eyes of the mirror EmptyTue Jun 17, 2014 10:09 pm

beni azdırıyon
Back to top Go down
Nino Ventura
büyücü büyücü
Nino Ventura
Gerçek İsim : nelif

PostSubject: Re: narcissist eyes of the mirror   narcissist eyes of the mirror EmptyTue Jun 17, 2014 10:10 pm

Sen hep azginsin.... :'I
Ve gunceni kirletmicem yo ikinci ama son postum bb frid beni nerde bulucagini biliyosun.
Back to top Go down
Fridjof Jørgen
Fridjof Jørgen

PostSubject: Re: narcissist eyes of the mirror   narcissist eyes of the mirror EmptyTue Jun 17, 2014 10:20 pm

onur konuğumsun lütfen kal
bi nino'ya iltimas geçiyo narcissist eyes of the mirror
Back to top Go down
Padmini Pekmez
profesör profesör
Padmini Pekmez

PostSubject: Re: narcissist eyes of the mirror   narcissist eyes of the mirror EmptyFri Jun 20, 2014 10:43 pm

her şey çok sıkıcı herkes de :<

şimdi en az sıkıcı sıralaması yapıcam
kıvanç
deadpool
yavru it vidyoları
onur ünlü
yıldız tilbe
kaitlin
hugo
komik karakterler çünkü unutuyom kimleri sevdiğimi
explicit ficler asdfghjk
gıybet

of daha var aklıma geldikçe yazcam
Back to top Go down
C. Sturm Gaez
C. Sturm Gaez

PostSubject: Re: narcissist eyes of the mirror   narcissist eyes of the mirror EmptySun Jun 22, 2014 1:04 am

hannibal ve fargo spoylırı:

Odamda böcek var diye de odamdan kaçtım salonda uyuycam yani uyuyamıycam ne izlesem
Back to top Go down
C. Sturm Gaez
C. Sturm Gaez

PostSubject: Re: narcissist eyes of the mirror   narcissist eyes of the mirror EmptySun Dec 14, 2014 11:22 pm

ya güünlüğün adı hala harika rvgrnhfjk
GRUP ÇALIŞMASI SİK Bİ OLAY her zaman olmasa da sık sık yalnızlığı ve tek tabancalığı savunurum özellikle ödev için. Bık dım. Okul beni çirkinleştiriyo. Ben böyle değildim. İnanır mısınız bin yıldır yazıcam bi şeyler. Ödev dışında................. OF finallere 2 hafta kaldı rp çekiyo canım Sad(( sevdy bana milf ya da dilf açıan tatilde haberin olsun. YANİ İNŞ. Of hatta Abbey'e Smile) of orsp inf ve inftekiler.
Back to top Go down
Conrad Sternberg
the mirror the mirror
Conrad Sternberg
Gerçek İsim : sevde

PostSubject: Re: narcissist eyes of the mirror   narcissist eyes of the mirror EmptyThu Dec 18, 2014 8:10 pm

seksi şey seni
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: narcissist eyes of the mirror   narcissist eyes of the mirror Empty

Back to top Go down

narcissist eyes of the mirror

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1