Share

aşk üçgeni olmayan aşk üçgeni

View previous topic View next topic Go down 
Elisia Lawrence
slytherin vii. sınıf slytherin vii. sınıf
Elisia Lawrence
Gerçek İsim : punig chazian

aşk üçgeni olmayan aşk üçgeni Empty
PostSubject: aşk üçgeni olmayan aşk üçgeni   aşk üçgeni olmayan aşk üçgeni EmptySun May 18, 2014 10:25 pm

bunun vebalini nasıl ödeyeceksin cony?

Elisia dün gece gözünü bile kırpmamıştı, bu saatte uyanması için bir sebebi yoktu ancak yatakta dönüp durmanın da hiçbir şeye yardımcı olmayacağını bildiği için çıplak ayaklarını soğuk zemine indirdi. Biraz ürpermişti, gergin olduğunda yanaklarından ayak parmak uçlarına kadar lav gibi kızgın olurdu cadı ve pembeleşirdi. Genellikle hisler midesine vururdu cadının: pozitifinden negatifine, tabii en çok negatif,  zira ondan bolca bulunuyordu kızda. Uykuyu ne kadar seviyorsa, uykusuzluğuna sebep olan Conerus’tan da, tanışmalarından bu yana dek bu kadar nefret etmediğini hissediyordu neredeyse. Şu an kesinlikle onu boğmak istiyordu fakat beş dakika sonra öpücüğe karşılık vermek yerine neden tam anlamıyla mal mal çocuğun suratına bakıp hiçbir şey yapmadan Yatakhane’ye döndüğünü sorgulayacaktı muhtemelen. Yani, Elisia bu konuda da en az Conerus kadar nevrotik davranabilirdi. Ama gerçekten de anlayamıyordu. Onu düşünmeye iten, dolayısıyla başını ağrıtan her şeyden olarak nefret edebilme potansiyeli taşıdığından aşktır meşktir hiç Elisia Lawrence işi değildi be. Erkekler midesini bulandırıyordu. Vs modeli giflerine bakan Volkaryen misali kusası geliyordu onlara bakarken. Jon Kortajarena hariç de lan! Hayır efendim, o da dahildi. Dün gece dişlerini tam sekiz kere fırçalamıştı. Bu pezevenk kim oluyordu da gayet uyuz bir tanışmayla hayatına giriyor, en yakını hatta tek yakını olan insanı kendine aşık ediyor, daha sonra da kızın kendisini bir alçak gibi hissetmesine neden olan bir pozisyona sokuyordu durumu? Sanırdınız o zamanlar Together diye şarkı söyleyip potadan iki top geçirince kendini Lebron James sanan bir embesilin tipine sahip değildi… O ne özgüvendi o? Tüm bunlar yetmemiş günlüğünü de çalmıştı densiz. Hogi’ye o erkek düşmanı Elisia Lawrence namını salmak için az uğraşmamıştı balım, anında yerle bir etmişti her şeyi kızın gizli aşkını öğrenerek. Elisia dün geceden sonra iyice dibe battığını hissetti ve yumruğunu sıktı. Hatırladığım kadarıyla Elisia şu asil karakterlerimi saç baş yolabilecek bir paçozdu ve baya atarlı kızdı. Bi’ de birden gelirlerdi buna sağdan sağdan ve gene öyle oldu. Dün o kuzu sessizliğindeki ve Milla D’Antonio tepksizliğindeki Elisia fırtına önceki sessizliğini bozdu kardeşim, hayırlı olsun. Altındaki şortla üstündeki salaş, içinde adeta kaybolduğu bolluktaki tişörtüyle gene deli s*kmiş gibi Hogwarts koridorlarını asker adımı sertliğindeki adımlarıyla deşiyordu bebişim, HELAL  LAN S*K ŞU CONY KAŞARINI ELISIA’M. Neyse ki sabahın erken saatleriydi de fazla gören olmamıştı Mickey Mouse’lu donvari şortunu yoksa duruşun yerle bir olabilirdi ttlm, o kadar merdiven inip çıkmıştın bi’ de…… Hırçın adımları birden tekledi, şimdi ayaklarını yere sürüyerek ilerliyor sayılırdı daha çok. Birkaç saniye sonra bu da tamamıyla kesildi ve Sınıf Başkanları Banyosu ile Sanat Dersliğinin bulunduğu katın kalın kolonlardan birine yaslandı. Anca böyle fark edebilmişti elinde ne zamandır tuttuğunu bilmediği diş fırçasını. YA GERÇEKTEN DELİ S*KMİŞ BİR TİPİN VARDI ELISIA GÜLDÜM ŞU AN ama cony piçi öpmüş bir tipin vardı ya da bilmiyorum. Tam anlamıyla feleğin şaşmıştı, yazık. İki şey hissetmeye gelemiyordu kızcağız, öf yoksa bir tarafları kıpraştı diye miydi bu sinirlilik? Hah herkes Milla gibi zaafsız değildi bebişim üzgünüm. Gıcırtılı bir kapının itildiğini işitti, keyifsizce sese kayan gözleri erkekler tuvaletine girmekte olan Conerus’u görünce kocaman açıldı. Hemen arkasından adımlarını hızlandırdı ve kapıyı iki kolunu birden dayayarak açtı. (çünkü o kaslı değildi –iyi günler tate bey-) Bir eliyle gözünü kapamışken diğerini saçma salak hareketlerle havada savuruyordu. “Uygunsuz bir pozisyondaysan hemen dur şu an, tamam?? UYGUNSUZ MUSUN?” Cony’den ses çıkmayınca  -bu çocuk da hep bizle bi pis pis oyunlar içinde be kardeşim hyrdr- -but i don't believe i've ever done the nasty- Elisia AYAR OLDU ve burnundan sertçe nefes verdi. Parmaklarını araladı ve göz ucuyla şöyle bir baktı: tamam sakat bir durum veya manzara yoktu çok şükür. Öte yandan Cony’nin bu rahat ve kaygısız tavrına illet oluyordu be. Ha, ne var???? Ayarındaki Cony bakışları bunu da tetiklemişti iyice. “Sen beyinsiz misin?” dedi Elisia. Elindeki fırçayı sallayarak “Etrafındaki herkese karşı böyle düşüncesiz olmak zorunda mısın?” Evet. –Milla D’Antonio
Back to top Go down
Conerus Hell Greyn
Conerus Hell Greyn
Gerçek İsim : volk

PostSubject: Re: aşk üçgeni olmayan aşk üçgeni   aşk üçgeni olmayan aşk üçgeni EmptySun May 18, 2014 11:00 pm

Conerus Hell Greyn her zamanki cehennemliğiyle güne gözlerini açmıştı valla Elisia’nın aksine gece de gayet rahat uyumuştu. Çünkü bilirdiniz Cony’ydi bu, öyle ay kızı öptüm ama karşılık vermedi diye oturup ağlayacak tiplerden değildi. Sonuçta normal olarak elini sallasa ellisiydi bir de biseksüelitesi işin içine girince bu ihtimal ikiye katlanıyordu yani elini salladığında ellisi değil yüzü oluyordu. Kısacası Conerus her türlü dört ayak üstüne düşüyordu Leia Kedioğlu gibi. Gece yatmadan önce üşenip çişe gitmemişti bu yüzden sabah uyandığında tuvaleti vardı. Bayağı da erken kalkmıştı bakın erkenciydi yine biyolojik saati sağ olsun. Ama bu biyolojik saat hiç güzel çalışmıyordu bozulmuştu be, ne gerek vardı kahvaltıdan saatler önce uyanmaya? Eğer oyalanacağı güzel şeyler yoksa çok saçma bir şeydi bu, revire bir uğrayıp sorup soruşturmalıydı biyolojik saat ayarlayan var mı diye. Belki de pili bitiyordu kim bilir? Yatakhanesinde horuldayan hetero kankalarının arasından sessizce geçti ama aslında amacı kimseyi uyandırmamak değildi çünkü ona neydi, uyansınlardı. Ortalama bir Conerus Hell Greyn, volkun en Slytherin karakteriydi o yüzden bunun tadını çıkarmak için hazır karakterin de nasıl biri olduğunu unutmuşken Slylığın bokunu çıkaracaktık. Hatta gidip patronusunu ve animagusunu yılan yapsam tam olacaktı. Sonra avatar imzasına da yılan öğeleri katarsam var mıydı nazo gibisi? Yani Cony gibisi? Cony gibi Sly’ı? Yoktu- belki vardı ama çaktırmaya da gerek yoktu şimdi bi’ susar mısın? Çişi vardı zaten oğluşumun, pijamalarıyla inmişti Hogwarts koridorlarına ve erkekler tuvaletine yönelmişti. Koridorlar boş ve sessizdi işte huzur buydu keşke Hogwarts’taki herkes ölse de her güne böyle uyansaydı ama olmuyordu öyle. Yolda gördüğü Barclay kankisine selam verdi – wow, onun gibi erkenci biri daha. Biyolojik saati bozulanlar olarak bayağı güzeldiniz çocuklar. Neyse, sonra görüşürdünüz siz şimdi Cony’nin çişini yapması gereken bir durum vardı ama yapamayacaktı çünkü Elisia Lawrence adlı tatlı bela onu engelleyecekti. Ya dur bir çişimi- o elindeki fırça neydi öyle? Cony kahkaha atmasına engel olamamıştı. Altında da sadece bir şort vardı – tuvalette de yalnızlardı. Gelsene sen şöyle- tamam tamam. Kızın azarını dinledikten sonra ha?? ne?? ifadesi değişmedi çünkü düşüncesizliğin nerede olduğunu anlamıyordu. Önce bir “Yo,” diye cevap verdi kızın sen beyinsiz misin sorusuna. Dürüst bir çocuktu bu hemen doğru cevabı söyleyiverirdi. “Herkese diyip genelleme yapmayalım şimdi,” diye uyardı sonra; iki elini de avuç içleri Elisia’ya dönük şekilde kaldırmıştı. Ardından kızın elindeki diş fırçasını aldı çünkü onu böyle ciddi bir konuşma sırasında oynattıkça gülesi geliyordu. “Bence düşüncesiz olan sensin Elisia. Geldim öptüm demedin ki şu çocuğa bir karşılık vereyim- hiçbir şey demeden gitmek de ne öyle üçüncü sınıfta mıyız ya?” Sonra ekledi çünkü bunu demese ölürdü. “Ayrıca kabinde değiliz farkındaysan biz erkekler tuvalete girer girmez soyunmuyoruz. Yani bir dahakine böyle bir şey yaparsan gözünü kapamana gerek yok. Ayrıca korkutucu bir şey de yok yani görsen ne olacak sanki? Göstereyim mi?” Binbir Gece’deki ahlaksız teklif kadar ahlaksızdı bu teklif. Conerus Hell Greyn, sen neymişsin be abi aaa- aaa- aaa.
Back to top Go down
Elisia Lawrence
Elisia Lawrence
Gerçek İsim : punig chazian

PostSubject: Re: aşk üçgeni olmayan aşk üçgeni   aşk üçgeni olmayan aşk üçgeni EmptyMon May 19, 2014 8:48 pm

Elisia şu an sinirden sadece kafasını çarparak karşısındaki duvarı yıkabilirdi ama Conerus'unkini vurmanın daha mantıklı olacağını düşündü. O duvardan da kalın kafası bunun için iyi bir aracı olurdu hiç değilse. Ama tabii ki bunu yapmayacaktı zinhar bunun cezası çok büyük olurdu paşam. Zaten daha bir hafta önce derste gevezeliğin bokunu çıkardığından ötürü kütüphaneyi düzenlemek zorunda kalıp sıkıntıdan patlamış ve haftasonu herkes kaymak birasını yudumluyorken o tozların içinde hapşuruk krizlerine girmeye mahkum edilmişti. Marla Prada, YAŞLI DOMUZ. Neyse ki Mariela da o yoğun hafta bitimine rağmen orada kalmış ve kıza yardım etmişti. Mariela harika bir arkadaştı, Elisia Conerus'un gözüne sağlam bir yumruk geçirmek istiyordu, SAHİDEN BEYLER BAYANLAR. Bunu gayet de yapabilirdi ama nedense yapmadı, -Elisiaaa Cony'yi se viii yooor Elisia Cony'yi se vi yooor- bunun yerine çocuğun az önce elinden çektiği fırçayı geri alıp bu kez onun başına fırlattı burnundan boğa boğa nefesler alırken. Conerus kollarıyla siper etti başını ama tabii ki yetersiz olmuştu bu, OF CONY HEP YETERSİZSİN SOY ADIN YETERSİZ OLMALI CONERUS HELL YETERSİZ EVET SEN BUNU HAK EDİYORSUN, Elisia hedefi on ikiden vurmuştu, iyi bir nişancıydı. Cony'nin salak sırıtışı ameliyatla bile alınan bi' şey değildi galiba zira sikko herif hala gülüyordu neyse ki OUCH'ladı. "Zevzek zevzek konuşmayı kessene bi' be!" Menopozlu karılar gibi iki işaret parmağını da şakaklarına dayadı, ofladı pufladı. Elisia rahat bir kişiliğe sahip olamamıştı hiçbir zaman ve bu hep bir insanda en kıskandığı şey olmuştu. Rahat insanlar, Elisia'da sadece daha sert yumruk atma arzusu yaratıyordu. Ve bilmiorm bence biraz içini de kıpraştırıyordu balım sen itiraf etmesen de. Cony'nin siklemez tavrının hastası olduğunu söylesem pehlerdin fakat gizli gizli tedavisini araştırırdın şimdi inkar etme... Cony'nin kaşarlık katsayısıyla doğru orantıda ilerleyen öfke oranı arşa değmişken bir tokat salladı çocuğa OOOOH. Ben yumruk atsın istemiştim ama Volkan orospusu doyumsuz, kaşarlanmış bir tokat arsızı olmuştu ve snrm bir taraflarını kıpraştırıyordu ama hep surata çalışıyorduk aşqm en azından Dave spank seviyesine ersindi artık aa .s İşaret parmağını uyarır değil tehdit eder gibi tutmuştu çocuğa doğru cadı. "Sana gerçekten güvenen birini hayal kırıklığına uğrattın Conerus Hell Greyn ama kendinden utanmayacağın da yok besbelli, gerçekten dayaklıksın, hayır cidden anlayacağın tek dil bu. Üstelik beni de bu edepsiz arsız oyununun içine nasıl çekersin ya??? HAYATIMDA HİÇ EDEPSİZCE BİR ŞEY YAPTIĞIMA İNANMIYORUM BEN- yapmam. Beni seven insanları yüz üstü bırakmam. Sen de buna devam edeceksen git benden kilometrelerce uzakta devam et, olur mu? Mariela'dan da uzak dur." Ne bakıyosun para mı teklif edicem sandın tarraam?? Eli hala aynı pozisyonda duruyordu fakat titriyordu. Resmen demin Cony'yi mi tokatlamıştı??? AY RESMEN DEMİN CONY'Yİ TOKATLAMIŞTI. Since 2010 falan herhal, en büyük hayali olduğundan şu an heyecanlanmıştım be, Elisia da bu heyecanı paylaşıyordu benle fakat kızarık yanaklı Cony tam bir patatesti çok tatlıydı ÜÜÜÜÜÜÜ conceal don't feel elisia, conceal don't feel!!! Hah tamam, gene uyuz ve yaptığı işten gurur duyan haline dönmüştü. Öyle ki Hande Yener - Kırmızı söyleyebilirdi ama bence sesi kötüydü, en azından şarkı söylerken.
Back to top Go down
Conerus Hell Greyn
Conerus Hell Greyn

PostSubject: Re: aşk üçgeni olmayan aşk üçgeni   aşk üçgeni olmayan aşk üçgeni EmptyTue May 20, 2014 5:38 pm

Conerus Hell Greyn diş fırçasını da tokatı da azarı da yemişti belki ama umursuyor muydu? Tabii ki hayır! O cehennemin ta kendisiydi asıl siz şu fani hayatınızda onu umursamalıydınız ya öldükten sonra Hell’i boylarsanız? Aslında şimdi Conerus’u düşünürsek Hell’i boylamak baya güzel bir seçenekti hadi hepimiz kötü insanlar oluyoruz. Neyse, sonuç olarak bizim Cony sert kızları severdi ama aynı zamanda sert erkekleri de severdi biliyor musun Elisia? O yüzden şansını zorlamayıp vermeliydin Cony’ye yoksa elini sallasa yüzüydü biliyorsun. Yine “Yo,” demişti zevzek zevzek konuşmasana temalı cümleye çünkü Cony’nin işi buydu. Siklemez tavrının hastası olacağınız bir çocuktu o. Slytherin binasından hastane kanadına bu kadar çok insan uğruyorsa sebebi Greyn’di. Tokattan sonra kızarık yanağıyla (ACIMADI Kİİİİİ ACIMADI Kİİİİ) şapşal şapşal gülümsüyordu ama şeytani bir gülümsemeydi oo seksiydi be- Elisia? MAL MISIN KIZIM? Şu çocuğun melek suratını tokatlıyordun da öpmüyordun ya ayıptı bu yaptığın be. Nasıl dişiydin sen? Kesin gelecekteki Cony gibi geyleşip sen de ileride gidip Milla’ya falan verecektin ya da Vodka’ya, beklerdik valla delikanlı biriydin resmen oo Vodka’yı dize bile getirirdin. Köpeğin olurdu senin, köpeğin. Bilir miydiniz bilmiyorum ama çişi gelmiş bir Cony düzgün düşünemezdi o yüzden diyecek bir şey yine bulamadı. Ayrıca dedikleri de ona çok saçma geldiği için dikkate almamıştı. Mariela’dan uzak duracaktı zaten bundan emin olabilirdin Elisia’cım. HATA YAPMIŞTI SANKİ tövbeler olsun bu yalanı devam ettirse daha mı iyiydi Firdevs hanım? Aslında Conerus güzel de yalan söylerdi çünkü ne kötü huy varsa ondaydı gördüğünüz gibi yılanlığın ve cehennemliğin bokunu çıkarıyorduk. Yakında uyuşturuya falan da başlardı bu ve yirmi ikisinde overdosedan ölüverirdi ama ölmeyecekti çünkü başka planları vardı. Uf Elisia çok uzatmıştı bu işi bakın şimdi Cony nasıl kısaltacaktı. Uffladı önce sonra kızı kendisine çekip öptü çünkü oo yapardı Conyler böyle şeyler haylaz bir Greyndi o kaç kız değil kaç insanoğlu götürmüştü siz biliyor muydunuz? Bilmeyin zaten ben de bilmiyordum. Fakat bizim bilmeyişlerimizin aksine Conerus kızın onu birazdan iteceğini biliyordu ama bu umduğundan da erken olmuştu çünkü kapı sesi duyulur duyulmaz Elisia sinirli sinirli ittirmişti çocuğu. Kapıda karşılaştığı manzaradan dolayı şaşırmış bir Geylord vardı. Conerus çocuğu görünce yine güldü YA YETER BU BEDBOYLUĞUN BE OTOBÜSLERDE AZACAKTI OKUYUCULAR. Neyse, GEYLORD TAM DA ZAMANINDA GELMİŞTİN BİZE KATILMAZ MIYDIN? Conerus bir harem kursa çok kalabalık olurdu iki cinsiyeti de içereceği için ve Vodka’nın hareminden bile geniş olurdu. Ay bunu bir düşünmeliydi güzel de olurdu aslında ama durun- Geylord? Cevabını bekliyorum.
Back to top Go down
Julian Gaylord
ravenclaw vii. sınıf ravenclaw vii. sınıf
Julian Gaylord

PostSubject: Re: aşk üçgeni olmayan aşk üçgeni   aşk üçgeni olmayan aşk üçgeni EmptyTue May 20, 2014 6:00 pm

(Cevabı hayırdı çünkü o Finlay'nin namusuydu.)
volk karakterlerinin hepsi birbirine benzerdi bu yüzden Geylord da erkenden uyanmış ve çişi gelmişti. Ama güne erken uyanmaktan hoşlanırdı oğlan hatta şu sıralar erken yatıp erken mi kalksam yoksa gece oturup gündüz mü uyusam ikileminde kalıyordu çokça ve seçim yapamıyordu. Neyse hazır erken kalkmışken biraz takılayım birazdan kaşarleydiler de uyanır ve yine kaşarlıklar yaparlar diye düşünüp kahvaltıya kadar karnının guruldamasını ve açlıktan kaynaklı ağrısını bastırmak için çantasından bir Hoho keki çıkardı ve bir ısırık alıp yatakhaneden ayrıldı. Kimsecikler yoktu koridorlarda falan bu yüzden bir Beyoncé şarkısı mırıldanarak ("OH HE SO HORNY YEAH HE WANT TO FUCK") ve uyuyan portreleri uyandırarak tuvalete kadar gitti. Ancak tuvalete vardığında keki bitmemişti bu yüzden önünde durup biraz daha beklemesi gerekecekti çünkü tuvalete sağ ayakla girilmesine karşın nimetle girilmezdi mesela bu Geylord’a hep çok saçma gelmişti. Nimet diye bir arkadaşı olsa onunla tuvalete giren kaşarleydiye “Tuvalete nimetle girilmez za xddd” diye espri yapar ve bayağı gülerdi işte bu yüzden Allahçığım ona Nimet diye bir arkadaş bahşetmemişti. Dakikalar geçti ve sonra bir bakmıştı ki kekinin son parçasını çiğniyordu ağzında. Zamanlaması bayağı mükemmel olacaktı çünkü tam Cony, Elisia’yı kendine çekip öptüğü an açacaktı erkekler tuvaletinin kapısını ve karşılaştığı manzara karşısında :O diye kalıverecekti. Tövbeler olsundu, bu okulda nasıl ahlaksızlıklar dönüyordu? Sabahın köründe uyanıp erkekler tuvaletinde sevişmeye mi karar vermişti bunlar OHA BE MAL MIYDINIZ UYUSAYDINIZ YA? Ayrıca bu pis kokulu tuvaletten daha güzel mekanlar da seçilebilirdi sevişmek için... Of, tabii ya bunlar Ravenclaw değildi ki nereden düşüneceklerdi bu ihtimalleri? Ayrıca Geylord’un bu manzarayı görmesiyle kalbi kırılmıştı biraz çünkü- CONY GEY DEĞİL MİYDİ AQ? YANINA VARDIĞINDA GAYDARI KIRMIZI ALARM VERİYORDU RESMEN AMA ASLINDA OLMAYA DA BİLİRDİ çünkü bayağı bir bedboydu... belki de sadece biseksüeldi hmm olabilirdi bunu öğrenecekti. Geylord, Sly insanlardan özellikle de Elisia’nın şu anki bakışlarından bayağı tırstığı için lokmasını zorla yuttu ve “Şey, pardon...” diye başladı. “Ben sonra yaparım çişimi, siz devam edin,” diyip kapıyı kapatarak koştu ve uzaklaştı.
Sabah kahvaltıda bunu bir kaşarleydiye anlatma hatasında bulunacaktı ismi S ile başlıyordu siz kim olduğunu tahmin edersiniz. Kız kendi sevgilisinden ve ilişkileri yürütmekteki başarısızlığından bahsederken onu takmadı -çünkü caring friendlikten çok uzaktı- ve kendisi anlatmaya başladı Geylord. “Olm sabah tuvalette şeyi gördüm, bizim Cony ya- GEY CONY. Gey değilmiş!! Ayrıca Elisia’ya da lez diyordum o da değilmiş hayırdır? Neyse, Elisia şortluydu falan sonra öpüşüyorlardı benim de çok çişim gelmişti içeri bir girdim onları gördüm sonra kaçtım.” Kız “Ohaaaa kızaaaam, bunu hemen Tushenel’e anlatmalıyaaaaaaam,” diyerek uzaklaştı. Tushenel, Slytherin binasındaki bir kaşarleydiydi. Tushenel’in tepkisi gayet sakin olacaktı. Geylord ona Cony nasıl gey olmaz ya diye ağlayınca “Mariela’yla çıkıyordu zaten o,” diyecekti ve Geylord yıkılacaktı.
Neyse en son Snowdelen’e anlatacaklardı bunu o da hangi binadaydı durun kesin Gryffindor’daydı. Büyük Salon’da bağıra bağıra “OHAAAA CONY VE ELISIA MI TUVALETTE Mİ SEVİŞİYOMUŞ MU OHA JULIAN-“ diyecekti. “Benim amcam da yapmıştı bunu...” diyerek devam edecek ama kimse onu dinlemeyecekti. Zaten sağ olsun tüm okula duyurmuştu az önce bu dedikoduyu. Şu an herkes ona gıcık oluyordu. Kavga etselerdi de Twitter’a anında atarlı ve laf sokmalı bir tivit atsaydı. Yapmıştı çünkü SANKİ GÖRMÜYORDUK MAL.
Geylord yine büyük bir kaosa sebep olmuştu. AYH HER ZAMANKİ HALİ. Şimdi gidip Finlay’nin numarasını bulmaya çalışmaya devam etmeliydi. En son 0535leri denemişti. Şimdi sıra 0536lardaydı. Uf bu adam kesin Avealıydı ama Vodafoneluysa Geylord ağlardı çünkü bir ortak noktaları daha ortaya çıkmış olurdu ve birbirleri için yaratıldıklarının başka bir kanıtı. (:
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: aşk üçgeni olmayan aşk üçgeni   aşk üçgeni olmayan aşk üçgeni Empty

Back to top Go down

aşk üçgeni olmayan aşk üçgeni

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1