Share

çok güzel olmuşsun sevilay.

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2
Leon Harrison
büyücü büyücü
Leon Harrison
Gerçek İsim : gamze.

çok güzel olmuşsun sevilay. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: çok güzel olmuşsun sevilay.   çok güzel olmuşsun sevilay. - Page 2 EmptySun May 25, 2014 10:22 am

adam anderson ve bir kadınlı karakter daha açıcam
slm
Back to top Go down
Kim Dae Joon
ravenclaw vii. sınıf ravenclaw vii. sınıf
Kim Dae Joon

PostSubject: Re: çok güzel olmuşsun sevilay.   çok güzel olmuşsun sevilay. - Page 2 EmptySun May 25, 2014 10:26 am

sonunda taşıdım bunu da
Back to top Go down
Magdalena Polievka
Magdalena Polievka

PostSubject: Re: çok güzel olmuşsun sevilay.   çok güzel olmuşsun sevilay. - Page 2 EmptyThu May 29, 2014 7:49 pm

yalçın dümer'in gazeteciliği beni güldürür.
aq sen fasulye beyninle komplo teorisi mi yazıyon ya lkıjuhygswdfrgthyjukıloşp
yalçın ağabey wrote:
Suçlulular Mancini ve futbolcular değil mi? Yapmayın ya, biz de yedik! Bakın ben size işin gerçeğini anlatayım da dinleyin. Komplo teorisi diyebilirsiniz, evet komplo, ama teorisi yok! Sezon başında Yıldırım kardeşler kafa kafaya verip düşündüler bu Galatasaray’ı nasıl durdurabiliriz diye.
LKJINHBUGVYCTFAZXCFVGBHNJMÖLÇLÖKMJNHBGFVYCDEXSFGHJ hay sana ben köşe verenin kafasına sıçayım aq lkjhgfdsdfghjklş
ve bir adamın tüm yazıları mı istisnasız böyle olur. dur geçen seneki yazılarına bakayım orada nasıl sallıyor acaba sdfghjkl
YA AQ HER ŞEYİ BİTİŞİK YAZMIŞ UFFF okumuyom bıraktım.
Back to top Go down
Antonije Stanlavis
hufflepuff vii. sınıf hufflepuff vii. sınıf
Antonije Stanlavis

PostSubject: Re: çok güzel olmuşsun sevilay.   çok güzel olmuşsun sevilay. - Page 2 EmptySun Jun 01, 2014 9:40 am

çok güzel olmuşsun sevilay. - Page 2 Tumblr_m1cmvyMhLl1qj40aw

babannemden nefret ediyorum. şu bir buçuk iki ayda dişlerini gösterdi, sökçem o dişlerini. sürekli anneme laf sokuyor ve bu cesareti kimden alıyorsa ikisini de sikicem. bize de laf sokuyor, ya sen kimsin ya? hiçbir şeyi düşünmüyor aq kadını, babamın o anda ne halde olduğu zerre sikinde değil o yere gidilecek ona göre. orospuya gezmek olsun hemen susar. kaşar ya cidden ölümüne nefret ediyorum. inşallah bundan sonraki yaşayacağın hayatta *7654567 yıl* huzurlu olamazsın.
Back to top Go down
Syvonne Florentine
gryffindor vii. sınıf gryffindor vii. sınıf
Syvonne Florentine

PostSubject: Re: çok güzel olmuşsun sevilay.   çok güzel olmuşsun sevilay. - Page 2 EmptyWed Jun 04, 2014 11:10 am

elimdeki rpleri yazamam lazım
ya istiyorum ama üşeniyorum
sikerim bu duygu halini be
Back to top Go down
Arjana Ziberi
bakanlık bakanlık
Arjana Ziberi

PostSubject: Re: çok güzel olmuşsun sevilay.   çok güzel olmuşsun sevilay. - Page 2 EmptyMon Jun 09, 2014 4:28 pm

anladım ki tüm hata bende. sürekli olarak söylersem kırılabilir, bunu daha kibar ve istediğim şekilde ifade edemem, kırılır üzülürüm dediğim için böyle oldu. keşke en başında söyleseydim. ve bunu samimi söylüyorum hata bende. saf bir insanım, çevremdekilerin kalbi kırılsın istemem; onları üzen ben olayım hiç istemem. bende arkadaş hiyerarşisi yok, derdimi söyleyebildiğim herkes kıymetlidir benim gözümde. kafamda bir derecelendirme yapmam ve en üzücüsü bunu en başta bilmesi gereken kişilerin bilmemesi. neyse ne hatamı kabul ettim ve tam da senin dediğin gibi bunu kabul edebilecek bir olgunluktayım.
Back to top Go down
Elisa Marquesa
cadı cadı
Elisa Marquesa

PostSubject: Re: çok güzel olmuşsun sevilay.   çok güzel olmuşsun sevilay. - Page 2 EmptyTue Jun 10, 2014 7:23 pm

sikeyim böyle hakemi de ergen atamanı da. AĞLADIKLARI İŞE YARAMIŞ OROSPU ÇOCUĞUNUN. "obradovicin borusu türkiyede ötüyo ühü ühü" diyenler, hakem teknik faulu çalabiliyo da siz gereken cezayı verebilecek misin bu siktiğim taraftarına onu görücez. BİR SONRAKİ MAÇ BU TARAFTAR BUNLARIN EBESİNİ SİKMEZSE ÇILDIRIRIM. artistliğini kendi taraftarın önünde yapabilirsin. götün yiyorsa cuma günü de yap istersen. bogdanovic gibi olabilirsin ne mutlu sana ki sanmıyorum, o kalıpta biri değilsin. ulan kleiza senin mallığın yüzünden aq. obradovici iyi sinirlendirdiler. bir sonraki maç bunları sikmesi lazım artık. AY ÇOK SİNİRLİYİM. MAÇ SONUNDA O SİKTİĞİM HERİF ÇIKIP FENERBAHÇEDEN DAHA İYİ BİR TAKIM OLDUĞUMUZU GÖRDÜK DERSE BİZZAT ARENA'DA SİKİN BU HERİFİ. ÇÜNKÜ SEN ANCAK FENERBAHÇEDEN DAHA GÜZEL AĞLAYABİLİRSİN. çıldırcam ya. sikik herifler.
Back to top Go down
Elisa Marquesa
cadı cadı
Elisa Marquesa

PostSubject: Re: çok güzel olmuşsun sevilay.   çok güzel olmuşsun sevilay. - Page 2 EmptyTue Jun 10, 2014 7:27 pm

YA ULAN HER ZAMAN YAPTIKLARINI YAPIYORLAR, MAÇ ÖNCESİ SALIYORLAR ŞÜKRÜ ERGÜNÜ, ERGEN'İ BULDUKLARI MİKROFANA AĞLIYORLAR, SÜREKLİ BİR HAKEMLER ÜHÜ ÜHÜ MODUNDALAR. 2 MAÇTIR 2. MAÇTAKİ HAKEM HATALARINI SÖYLEMEYİ KENDİNE GÖREV EDİNEN SÖZDE MİLLİ TAKIM ANTRENÖRÜ ERGEN ATAMAN BUYURSUN BUGÜN DE KONUŞSUN. AĞZI AÇILDIĞINDA 2. MAÇ DEMEYE DEVAM EDER. AMA SİKERLER. SERİ SONUNDA KAYBETTİK DİYE AĞLARSIN HABERİN OLMAZ.

şu andan itibaren milli takım zerre sikimde değil. kazanıp kazanmaması da öyle. şu adamı tutup milli takıma koydular ya. gerçi biliyoruz sebebini. obradovic kabul etmeyince 2. tercih olduğunu falan ama buraya kadar. gitsinler gs formalarıyla izlesinler milli maçı falan.

BU SERİ SONUNDA ŞAMPİYON OLMAZSAK.......................................
Back to top Go down
Aleksa Stanlavis
hufflepuff vii. sınıf hufflepuff vii. sınıf
Aleksa Stanlavis

PostSubject: Re: çok güzel olmuşsun sevilay.   çok güzel olmuşsun sevilay. - Page 2 EmptyThu Jun 12, 2014 5:14 pm

YA MAGDA NİYE BÖYLE HARİKA BİR KARAKTER?? kendim yarattım diye demiyorum onu başkası yaratsaydı da aynı şeyi düşünürdüm ama madem ben yarattım uzanıp yanaklarımdan öpüyorum. YA CİDDEN. AMA CİDDEN. hani böyle ehe ehe aslında çekici sayılırdı ehe ehe kızlarından değil be :')) bildiğin fiziksel olarak seksi olmayan, insanda hiçbir duygu uyandırmayan, güzel bile olmayan bir kişi dışarıdan. *ki modeli de aynen böyle* YA SEN NE KADAR GÜZELSİN GÖZÜMDE YA. VE TAM BİR POKER FACE BU YÜZDEN KENDİMİ MAGDA İLAN EDİYORUM. ciddiyim. artıqqq lakabım magda. tumblr kullanıcı adımı da magdalena yapmalıyım lan bence. UZANIP TEKRAR KENDİ YANAĞIMDAN ÖPTÜM. ŞU DÜNYADAKİ EN SOMUT BAŞARIM = MAGDAYI YARATMAK
Back to top Go down
Magdalena Polievka
Magdalena Polievka

PostSubject: Re: çok güzel olmuşsun sevilay.   çok güzel olmuşsun sevilay. - Page 2 EmptyMon Jun 16, 2014 7:49 pm

ya adamı kanser edersiniz cidden ama cidden. ya bi düşün seriye son vereceksin şampiyon olacaksın, tüm o bik bik konuşmalarını size 2 avans verdik yealarını adamın götüne sokup siktir git ulan bu şampiyonluk bizim diyeceksin hem de kendi seyircisi önünde diyeceksin. her zaman diyorum bi takıma azcık taraftar ruhlu oyuncular lazım. ha demiyorum kazandığınız 3 maçta bok gibiydiniz falan diye ya da bunu sadece yenildiniz diye de demiyorum ama abicim bilmem kaç sayı geriden gelip öne geçiyorsun nasıl kötü oynama cesaretini gösterirsin? nasıl ya. kahramanlığı bırak bi, biz zaten o formayı terletenlerin hakkını veririz, görürüz. sonuna kadar sayar, severiz. ama sen kazanmaya bak ya. seri son maça kaldı. kazanan şampiyon olacak. evimizdeki 3 maçın 2sini farklı kazandık 1ini son saniye kazandık. ne olur bilmiyorum. ya evimizdeki maçta ne olur bilmiyorum dedirten taraftarı (seyirciyi) sikeyim. neyse 5. maçtaki atmosfer yeniden olursa ki olmalı, kazanırız. bu arada federasyon ceza verecek mi acaba? gsnin ilk vukuatında para cezası verip 2. vukuatta saha kapattırdılar. bizim daha ilk ki bu serinin 3. ve 4. maçlarında yaşananların yanından bile geçemez. hadi bakalım.
Back to top Go down
Magdalena Polievka
Magdalena Polievka

PostSubject: Re: çok güzel olmuşsun sevilay.   çok güzel olmuşsun sevilay. - Page 2 EmptyTue Jun 17, 2014 3:59 pm

ULAN KANSER OLDUM LAN, BURADA GÖTÜ BAŞI YIRTMAKTAN, DERTLENMEKTEN, STRESE GİRİP YEMEK BİLE YİYEMEZ OLMAKTAN; OTURSAM, KALKSAM, YATSAM HER TÜRLÜ RAHAT EDEMEMEKTEN SENİN UĞRUNA.

ya bi de gsnin maça çıkmama kararı
son dakika çıkacaklardır büyük ihtimalle
neyse ne dört bir koldan federasyonu baskı altına almaya çalışıp da bunu başaramayınca verilen çocukça bir karar.
akıllıca mı son derece akıllıca. zaten o maçı biz kazanacaktık ünal aysal suyu daha fazla ısınmasın diye her zamanki gibi taraftarına şirinlik yaparak kahramancılık oynuyor. zaten elde edeceğimiz şampiyonluğa gölge düşürmeye çalışıyorlar o kadar. ha bana bi zararı dokunmaz, her türlü şampiyon fener zaten gözümde. ama en fazla kendi oyuncularının emeklerini sikmiş olduğun gibi bizim oyunculara da yapmış olduğun saygısızlıktır ama yapılan saygısızlıklar unutulmaz. neyse zaten 16 haziran akşamı maça çıkacakları için bunları tartışmanın anlamı yok. keşke basın açıklaması yapmasaydı, son hız silerler zaten.
Back to top Go down
Magdalena Polievka
Magdalena Polievka

PostSubject: Re: çok güzel olmuşsun sevilay.   çok güzel olmuşsun sevilay. - Page 2 EmptyTue Jun 17, 2014 4:19 pm

şu an ekşiyi okuyorum ve çok komik şeyler yazıyorlar. adam cidden taraftarına şirin gözüyor lkjghfdsfghjklş
neyse ne. biri yazmış 1 taşla 2 kuş vuruyor diye. zaten amatör şubelere para yatırmayı pek istemeyen galatasarayın ligden de çekilerek yatırım yapma derdinden kurtarıyor. anlamadığım ise hala aynı sik kafalı insanlar. galatasaray 3. maçta olay çıktığı için para cezası yemiş, aynı olaylar daha da şiddetli 4. maçta olduğu için 2 maçlık ceza almış. fenerbahçe ise daha ilk olay olduğu için para cezası almıştır tıpkı galatasarayın 3. maçında olduğu gibi. ilk olaydan saha kapatma yaşanacak olsaydı 4. maç daha temiz bir maç olurdu. bu durumda fenerbahçee direkt saha kapatma cezası vererek en büyük adaletsizliği yapmış olurlardı. bunu gs yönetimi bilmiyor mu? bal gibi biliyor, herkesten daha iyi biliyor. ama amaçları bu değil. maça çıkmama kararından önce ola ki maça çıksalardı ve yenilselerdi bahaneleri bu olacaktı "senaryolar hazırlanmış" yenselerdi de şuna rağmen buna rağmen diyecekti. ama bu kararlar birlikte sadece gerçekten de yeneceklerini düşünmeyip en azından şampiyonluklarına leke düşürelim derdinde olduklarını görüyorum.
http://finansalturk.com/iste-galatasaray-liv-hospitalin-maca-cikmamasinin-gercek-nedeni.html

ya neyse dediğim gibi zaten yarın vazgeçtik çıkacağız diyecekleri için büyütmeye gerek yok.
Back to top Go down
Lotte Noa Krüger
basın basın
Lotte Noa Krüger

PostSubject: Re: çok güzel olmuşsun sevilay.   çok güzel olmuşsun sevilay. - Page 2 EmptyTue Jun 17, 2014 6:17 pm

ya gayet sıkıldım artık
neyse allahım nolur bizimkiler ciddi ciddi hazırlanır
çünkü gayet iyi biliyorum ki çark edip çıkacaklar o maça
bizimkiler koyvermesin yeter
Back to top Go down
Lotte Noa Krüger
basın basın
Lotte Noa Krüger

PostSubject: Re: çok güzel olmuşsun sevilay.   çok güzel olmuşsun sevilay. - Page 2 EmptyWed Jun 18, 2014 12:27 pm

bizimkilerde azcık ama azcık beyin varsa der ki takıma bunlar o maça çıkacak siz hazırlanın. gerçi obradovic eşeğini sağlam kazığa bağlar ama neyse.
farkı direkt açarsak maç bizim, başa baş giderse zor çünkü o zaman ergin ataman kesin tribünleri gaza getirecek bir şey yapacak bizim taraftar çıldıracak sonra bunlar da "aaağ can güvenliğmiz bik bik" diyip içeri girecekler ve taraftarı salondan boşalttıracaklar. YA NEYSE ALLAHIM NOLUR KAZASIZ BELASIZ BİTİRİP ŞAMPİYON OLALIM NOLUR.
Back to top Go down
Zechariah Abrams
bakanlık bakanlık
Zechariah Abrams

PostSubject: Re: çok güzel olmuşsun sevilay.   çok güzel olmuşsun sevilay. - Page 2 EmptyMon Jun 23, 2014 2:41 pm

^ya kafam çok karıştı benim
neyse abi gelsin de ona sorayım ben bi ne olcak bu işler.
YA ZATEN ABLAM GİTMİŞ KENDİNE DÜĞÜNDEN ADAM BULMUŞ AQ
Back to top Go down
Leonie de Fauve
vampir vampir
Leonie de Fauve

PostSubject: Re: çok güzel olmuşsun sevilay.   çok güzel olmuşsun sevilay. - Page 2 EmptyFri Jul 04, 2014 4:16 pm

YA ÖLCEM GLB HIMM
of ayağımı çarptım ve ayak yüzük parmağım ACIYOR
rplerimi yazmak istiyorum ama 7/24 misafir var
annem sürekli temizliği üstümüze yıkıyor ve babaannemin kaşarlığı beni çıldırtıyor
aq karısı
neyse ÖNCE LOTTE İLE GELECEK 10 YILINI ANLATAN ENFES BİR RP YAZMALIYIM.
sonra bakarız

AQ SENİN DE AVATARIN <3<3
ya deyişçem ama sorna biraz takılayım senle sorna
Back to top Go down
Syvonne Florentine
gryffindor vii. sınıf gryffindor vii. sınıf
Syvonne Florentine

PostSubject: Re: çok güzel olmuşsun sevilay.   çok güzel olmuşsun sevilay. - Page 2 EmptyFri Jul 04, 2014 4:18 pm

beni en çok yoran karakterim sivon aq
sivon ve anton ve aleksa
ya itiraf ediyorum benle en bütünleşmiş karakterleri oynatamıyorum.
anton ve sivonu içinizden birilerine versem yemin ediyorum kaliteli karakterler yaparsınız
ciddi ötesi rp yazarken boğuluyorum oysaki nasıl da kolay yazılması lazım.
Back to top Go down
Marc Mercier
bakanlık bakanlık
Marc Mercier

PostSubject: Re: çok güzel olmuşsun sevilay.   çok güzel olmuşsun sevilay. - Page 2 EmptyTue Jul 08, 2014 3:26 pm

ya komik misiniz????? (evet)
1. buse
2. senem
3. serena

ya daha ne kadar arkasından siktiklerinizin götünü yalayacaksınız
hımm doğukanı fln da bekliyorum
burcu, aa burcu olmazsa olmaz kjgfdsadfgjkılkjhgflkjhgfdfghy nys

marc ile baloya yazıp sonra kuidiç takımlarımı kuşancam.
Back to top Go down
Evelyn Chauvet
Evelyn Chauvet

PostSubject: Re: çok güzel olmuşsun sevilay.   çok güzel olmuşsun sevilay. - Page 2 EmptyTue Mar 17, 2015 8:55 pm

çıldırcam ya; her konuşmada samimi olduğumu, terslemediğimi not düşmek zorunda mıyım? arada mesafe var biliyorsun, yazışmak zorunda kalıyoruz biliyorsun, eeee? SANA YÜRÜMEZ BU İŞ DEDİĞİMİ BİLİYORSUN. daha ne istiyorsun ya? bakış açımı, yaklaşımımı bilip de fazlasını istemek yüzsüzlük olmuyor mu? AMAAAAANN ÇILDIRTCAKSINIZ İLLA Kİ.
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: çok güzel olmuşsun sevilay.   çok güzel olmuşsun sevilay. - Page 2 Empty

Back to top Go down

çok güzel olmuşsun sevilay.

View previous topic View next topic Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2

Similar topics

-
» baya güzel kapaklar
» güzel saçlarımızı birbirimize dolasak yar